• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 851

15826941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633288 15826941 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze.Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni, łazienki, toalety,  przedpokoju i balkonu.Ekspozycja okien południe i p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

365 000 PLN (6 404 zł/m2)

4
1
57 m2
1975
15198413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12371719 15198413 Mieszkanie 2 pok. w Aleksandrowie w centrum miasta Dwu pokojowe mieszkanie w centrum miasta z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. W okolicy mamy liczne sklepy, szkoły, apteki oraz komunikacje miejską. Mieszkanie posiada piec gazowy dwu funkcyjny, co...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

320 000 PLN (7 111 zł/m2)

2
1
45 m2
1983
15593663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033648 15593663 Loft znajdujący się na parterze w budynku głównym dawnej fabryki Scheiblera. Klimatyczny, stylowy i przestronny loft, znajdujący się na parterze w budynku głównym dawnej fabryki Scheiblera – położony w lewym skrzydle, z oknami wychodzącymi na patio. ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

780 000 PLN (9 750 zł/m2)

2
-
80 m2
1875
15889628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856554 15889628 2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedleNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku.Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje kuchnia (z wejściem z jednego z pokoi) łazienkaStan mie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15877014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27560264 15877014 Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę.Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokalizowana na 3. piętrze kameralnego budynku z lat 50., w zielonej części Ło...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
40 m2
1950
15861685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210519 15861685 42 m² 2 pokoje do remontu świetny potencjałNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m² składające się z dwóch pokoi, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15871472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27470310 15871472 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone w nowoczesnym bloku z 2014 roku na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu.Lokal składa się z dużego, jasnego salonu z wyjściem na ogródek o powierzchni 75 m², otwa...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

757 000 PLN (11 470 zł/m2)

4
1
66 m2
2014
15887865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796879 15887865 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m², usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń salon z wejściem do kuchni, przedpokój, łazienka oraz dwa dodatkowe pokoje. Ekspozycja okien na w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

343 000 PLN (7 146 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15871474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27470311 15871474 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone w spokojnej części Zgierza. Lokal składa się z przestronnego salonu (18 m²), ustawnego pokoju (13 m²), kuchni oraz łazienki. W 2020 roku wykonano remont łazienki oraz kuchni.Dużym atutem nieruchomo...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

368 500 PLN (8 011 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15836545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713682 15836545 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku.Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Ogrzewany poprzez piec gazowy z uj...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
1943
15819658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633109 15819658 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,56 m², w cenie 400 000 PLN. Znajduje się w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin ceniących sobie ciszę i bliskość natury. Lokal na przełomie 20252026 przeszedł generalny remont. Mieszkanie jest częściowo ume...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1990
15765739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25483484 15765739 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m² za cenę 363 500 PLN usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ogrodzony oraz monitorowany. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Lokal w 2010 roku przeszedł remont (wymiana okien oraz d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

363 500 PLN (6 990 zł/m2)

3
1
52 m2
1968