• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 851

15822887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26633192 15822887 Luksusowy apartament do wynajęcia w sercu Łodzi ul. Zielona 25. Przestrzeń, światło i komfort dla Twojej rodzinyPowierzchnia121,8 m² całkowitej, doskonale doświetlonej przestrzeni, idealnej dla rodziny ceniącej swobodę, prywatność i nowoczesny styl ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 500 PLN (62 zł/m2)

5
1
121 m2
1925
15583377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21844009 15583377 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na Żubardziu, dwupokojowe, na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania to 46 m², co daje cenę 7 982 PLN za metr kwadratowy.  Lokalizacja tego mieszkania to prawdziwy atut – znajduje się w sercu Bałut, oferując łatwy...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

358 500 PLN (7 793 zł/m2)

2
1
46 m2
1967
15840531 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26777520 15840531 Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu okazjonalnego .Wynajmę mieszkanie rozkładowe  2 pokojowe  na 3 piętrze przy ul. J. Żubrowej. ( Polesie) Mieszkanie jest dostępne od zaraz . Częściowo umeblowane . Bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Atuty...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 PLN (33 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15827053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633296 15827053 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2, w cenie 270 000 złotych. Lokal umiejscowiony jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Stan mieszkania - do remontu . Do mieszkania przynależy komórka lokatorska . Mieszkanie jest własnościowe...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15406687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17840195 15406687 Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową okazję zakupu dwupokojowego mieszkania na Widzewie.Główne atuty nieruchomości: • doskonała komunikacja z centrum• bliskość komunikacji miejskiej• cicha i spokojna okolicaNieruchomość złożona z: • aneks kuchen...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
44 m2
1979
15836544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713679 15836544 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 5. piętrze w budynku z windą.Lokal przeszedł generalny remont została wymieniona instalacja elektryczna, a w 2021 roku mieszkanie zostało dodatkowo odświeżone. Całość jest zadbana i gotowa do z...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (9 186 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15824485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633235 15824485 Dwa mieszkania w cenie jednego !Na sprzedaż przestronne mieszkania o łącznej powierzchni 95 m2 umiejscowione w zadbanej kamienicy na Górnej. Cena nieruchomości wynosi 7 083 PLN za metr kwadratowy, co czyni ją atrakcyjną ofertą na rynku nieruchomości....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

674 100 PLN (7 096 zł/m2)

4
2
95 m2
1902
15750990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25131024 15750990 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m², w cenie 332 300 PLN usytuowany na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. Lokal przeszedł remont generalny w 2020 roku . Aktualny stan mieszkania - do odświeżenia. Czynsz wynosi około 500 zł przy jednej os...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (8 205 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15466225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19179613 15466225 Zapraszamy do przestronnej, po generalnym remoncie w 2022 roku kawalerki znajdującej się na parterze. Cena ofertowa to 311 500 PLN. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, co oznacza, że możesz cieszyć się swoim nowym domem od zaraz.. Do lokalu przynale...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

311 500 PLN (9 734 zł/m2)

1
1
32 m2
1980
15435354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18477249 15435354 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m² za cenę 8275 PLN za m². Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, przyszłościowym miejscu, zapewniając doskonałą inwestycję na przyszłość. Świetna okazja cenowa!Mieszkanie jest bardzo słoneczne, co spr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1961
15759549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25339960 15759549 Rozkładowe 2 pokoje do własnej aranżacji, w doskonałej lokalizacji!Opiekun oferty:Katarzyna CzyżewskaTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na Bałutach, przy ul. Tokarskiej, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu znajduje si...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (3 684 zł/m2)

2
1
57 m2
1908
15875581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525993 15875581 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 63 m², położony w atrakcyjnej części Łodzi, w pobliżu ul. Więckowskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających gotowego miejsca pod działalność handlową, biurową lub usługową – w miejscu, które gwarantu...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (6 957 zł/m2)

3
1
63.1 m2
1900