• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 548

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15889459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851006 15889459 Zapraszamy do Justynowa - miejscowości, która łączy miłość do natury z doskonałym skomunikowaniem z Łodzią. Prezentuję Państwu ofertę wyjątkową: dwie niezależne nieruchomości na jednej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 947 m&su...

Justynów (Łódzkie, gm. Andrespol)

1 400 000 PLN (7 527 zł/m2)

6
2
186 m2
2016
15889001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27840002 15889001 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ, LUB JEDNORODZINNĄ. Cena 900 zl m2   NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z 2 DZIAŁEK O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 22 532 m2. UŚREDNIONE WYMIARY OK. 60 X 400 M ŚWIETNA LOKALIZACJA, NIERUCHOMOŚĆ ZNAJDUJE SIĘ POMIĘDZY TA...

Rawa Mazowiecka (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

20 278 800 PLN (900 zł/m2)

-
-
22532 m2
-
15848944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26952423 15848944 Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki.Numery działek: 5420 oraz 5419.Możliwość zakupu razem lub osobno.Powierzchnia:5420 1566 m²5419 1426 m²Łączna powierzchnia: 2992 m².Przeznaczenie w MPZP: ter...

Słowak (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

230 000 PLN (147 zł/m2)

-
-
1566 m2
-
15860755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27183921 15860755 Na sprzedaż działka ROD z domkiem Sokolniki-Las, ROD DIANA Lokalizacja: Sokolniki-Las, woj. łódzkie (ok. 30 km od Łodzi) Cena: 65 000 zł Powierzchnia działki: 495 m² Opis nieruchomościOferujemy na sprzedaż prawa do użytkowania działki ROD DIANA w So...

Sokolniki-Las (Łódzkie, gm. Ozorków)

65 000 PLN (131 zł/m2)

-
-
495 m2
-
15834936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707485 15834936 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Aleksandrowie Łódzkim ul. KonstantynowskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 2. piętrze w zadbanym budynku w świetnej lokalizacji.Lokal składa się z trzech ustawnych ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

455 000 PLN (7 222 zł/m2)

3
1
63 m2
1991
15765525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25472349 15765525 Działka budowlana 1636 m² na sprzedaż Wielka Wieś, gm. Szadek, woj. łódzkieMedia w działce Warunki zabudowy Spokojna i zielona okolicaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1636 m², położona w miejscowości Wielka Wieś, w gminie Szadek, wojewó...

Wielka Wieś (Łódzkie, gm. Szadek)

145 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1636 m2
-