• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na wynajem Łódzkie

Znalezionych ofert: 81

15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15765911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25491514 15765911 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602-101-602Mieszkanie do umeblowania pod potrzeby najemcy!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia podlegającej w ostatnich latach bardzo intensywnej rewitalizacji. L...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
34 m2
1930
15897643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28007681 15897643 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i sporym balkonem na 4 piętrze w nowej inwestycji przy ul. Pogonowskiego i Strzelców Kaniowskich. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, wszystko praktycznie nowe. Budynek o podwyższonym standardzie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15822887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26633192 15822887 Luksusowy apartament do wynajęcia w sercu Łodzi ul. Zielona 25. Przestrzeń, światło i komfort dla Twojej rodzinyPowierzchnia121,8 m² całkowitej, doskonale doświetlonej przestrzeni, idealnej dla rodziny ceniącej swobodę, prywatność i nowoczesny styl ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 500 PLN (62 zł/m2)

5
1
121 m2
1925
15890460 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27877385 15890460 Kawalerka po remoncie na Bugaju, od zaraz. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni użytkowej 26 m.kw, które znajduje się na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkanie częściowo umeblowane. Bar...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 500 PLN (58 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15890459 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27877384 15890459 Po remoncie mieszkanie dwupokojowe na Bugaju. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m.kw., które znajduje się na parterze w budynku o zabudowie szeregowej. Mieszkanie składa się salonu...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15661776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23488757 15661776 Wynajmę lokal o powierzchni 77,5 m2 w nowej, prestiżowej inwestycji - „New Iron” położonej przy ul. Struga 22 w Łodzi. Charakterystyczny już dla Łodzi budynek, cechuje się zwężeniem, kształtem przypominającym słynny budyn...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 500 PLN (71 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15888199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka blisko Politechniki 27806675 15888199 Mieszkanie na wynajem - ul. Braterska 10, ŁódźOferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Braterskiej w pobliżu Politechniki. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, studentów, jak singla.Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnej ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

900 PLN (43 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15610356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje/ dobrze skomunikowane/blisko Politechniki 22407672 15610356 Do wynajęcia komfortowe 2 pokoje rozkładowe ul. Paderewskiego 33m2 dobra komunikacja do Politechniki i do centrum Łodzi do wprowadzenia wynajem długoterminowyZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przytulnego i komfortowego mieszkania o powi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
1
33 m2
1962
15558181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pokojowe przestronne mieszkanie 21231645 15558181 Funkcjonalne i przestronne 4 pokoje w cichej i spokojnej okolicy, 2. piętro i jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 72,80 m2, położone...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 000 PLN (42 zł/m2)

4
1
72 m2
1996
15872171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe, ul. Nowa, idealne dla pary/singla 27487312 15872171 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Łódź, ul. Nowa 1618.Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na 13. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Nowej w Łodzi. Lokal wyróżnia się panoramicznym widokiem na miasto, dużą iloś...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 PLN (46 zł/m2)

2
1
48 m2
1985
15801633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26243449 15801633 Zapraszam serdecznie :)Oferta wynajmu dotyczy kawalerki 19,94 m2 znajdującej się w ładnym mieszkaniu, w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 43. Nieruchomość to nowoczesny apartamentowiec w centrum Polesia, z monitoringiem i ochroną. Lokalizacja mieszkania g...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 PLN (68 zł/m2)

1
1
19 m2
2012