• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na wynajem Łódzkie

Znalezionych ofert: 81

15890460 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27877385 15890460 Kawalerka po remoncie na Bugaju, od zaraz. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni użytkowej 26 m.kw, które znajduje się na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkanie częściowo umeblowane. Bar...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 500 PLN (58 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15890459 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27877384 15890459 Po remoncie mieszkanie dwupokojowe na Bugaju. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m.kw., które znajduje się na parterze w budynku o zabudowie szeregowej. Mieszkanie składa się salonu...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15887119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka do wynajęcia Łódź/Bałuty 27777269 15887119 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły). Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki z prysznicem. Do dyspozycj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (62 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15860607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182841 15860607 Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu Łodzi.Lokalizacja:Najemca ma zapewnioną doskonałą komunikację w pobli...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 450 PLN (53 zł/m2)

2
1
46.3 m2
2020
15822887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26633192 15822887 Luksusowy apartament do wynajęcia w sercu Łodzi ul. Zielona 25. Przestrzeń, światło i komfort dla Twojej rodzinyPowierzchnia121,8 m² całkowitej, doskonale doświetlonej przestrzeni, idealnej dla rodziny ceniącej swobodę, prywatność i nowoczesny styl ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 500 PLN (62 zł/m2)

5
1
121 m2
1925
15840531 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26777520 15840531 Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu okazjonalnego .Wynajmę mieszkanie rozkładowe  2 pokojowe  na 3 piętrze przy ul. J. Żubrowej. ( Polesie) Mieszkanie jest dostępne od zaraz . Częściowo umeblowane . Bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Atuty...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 PLN (33 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15889653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27856592 15889653 Na wynajem jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 40 metrów kwadratowych, zlokalizowana na 2 piętrze w solidnym bloku z cegły. Idealna dla osoby pracującej lub pary szukającej spokoju w samym centrum miasta.Najważniejsze informacje.Lokalizacja: Cent...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 PLN (25 zł/m2)

1
1
40 m2
1954
15869681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27407156 15869681 Duże dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w zrewitalizowanej 'Kamienicy przy Teatrze' 200m od ulicy Piotrkowskiej. Kamienica po pełniej rewitalizacji z windą i bardzo ładnym podwórzem. Wydzielone miejsce na rowery. Mieszka...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (30 zł/m2)

2
1
53 m2
1915
15765911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25491514 15765911 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602-101-602Mieszkanie do umeblowania pod potrzeby najemcy!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia podlegającej w ostatnich latach bardzo intensywnej rewitalizacji. L...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
34 m2
1930
15884250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje do wynajęcia Łódź, Tymienieckiego 27698378 15884250 NUMER OFERTY W BIURZE: WMEL052024 MIESZKANIE Z GARAŻEM DOSTĘPNE OD ZARAZ!Oferujemy mieszkanie do wynajęcia na pierwszym piętrze w budynku z 2010 r. przy ul. Tymienieckiego w Łodzi. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 53,24m2 i składa się z salon...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 700 PLN (32 zł/m2)

2
1
53 m2
2010
15779869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25793190 15779869 Najem okazjonalny, umowa na minimum rok. Dwupokojowe komfortowe mieszkanie na terenie zamkniętym, wyposażone, z miejscem postojowym w hali garażowej. Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (31 zł/m2)

2
-
52 m2
2008
15872171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe, ul. Nowa, idealne dla pary/singla 27487312 15872171 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Łódź, ul. Nowa 1618.Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na 13. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Nowej w Łodzi. Lokal wyróżnia się panoramicznym widokiem na miasto, dużą iloś...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 PLN (46 zł/m2)

2
1
48 m2
1985