• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 859

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15889012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju nad Jeziorskiem 27840315 15889012 Oaza spokoju nad Jeziorskiem - Twoja własna przystań!Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i o życiu w harmonii z naturą? Ta unikalna oferta spełni Twoje oczekiwania!Przedstawiamy przestronną działkę o łącznej powierzchni 10 800 m² z uroczym domki...

Osowiec (Łódzkie, gm. Pęczniew)

290 360 PLN

-
-
10800 m2
-
15665121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584022 15665121 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta, sprawia, że jest to doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 600 000 PLN

-
-
13900 m2
-
15882065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27656123 15882065 Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym, zbliżonym do kwadratu kształcie (31 x 38 m), oferująca doskonałe możliwości zabudowy oraz wyjątkowy komfort przyszłego życia.Nieruchomość wyróżnia się starannie zachowanym zadrzewieniem (dorodne świerki), ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

496 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1182 m2
-
15611896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22439900 15611896 Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Tuszynie o powierzchni 5889 mkw, składająca się z dwóch działek: - działka nr 41 – 3837 mkw – tereny mieszkaniowe i grunty orne,- działka nr 42 – 2052 mkw – grunty orne.Działka jest ogrodzona, zabudowana drewnian...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

1 213 000 PLN (206 zł/m2)

-
-
5889 m2
-
15742572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24994891 15742572 Działka inwestycyjna 1237 m² al. Politechniki 36, ŁódźNa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1237 m², położona przy al. Politechniki w Łodzi. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz posiada ko...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 200 000 PLN (3 395 zł/m2)

-
-
1237 m2
-
15846538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26889443 15846538 Dworek z potencjałem na dużej działce w Modlicy, gm. Tuszyn.Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość położona w miejscowości Modlica, gmina Tuszyn, w spokojnej, zielonej części powiatu łódzkiego wschodniego. To propozycja dla osób, które szukają przestr...

Modlica (Łódzkie, gm. Tuszyn)

899 000 PLN (141 zł/m2)

-
-
6369 m2
-
15890980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883697 15890980 Teren inwestycyjny przy S8, 9 459 m², bezpośredni zjazd, Studzianki A Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9 459 m², położony w miejscowości Studzianki, w gminie Wolbórz, powiat piotrkowski, wojew&amp...

Studzianki (Łódzkie, gm. Wolbórz)

2 200 000 PLN (233 zł/m2)

-
-
9459 m2
-
15886192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27750018 15886192 Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum autostrady? Ta oferta jest dla Ciebie!Lokalizacja: Rosanów, gm. Zgierz, ul. Wesoła 13 Powierzchnia: 1000 m² – idealny metraż na Twój wymarzony ogród i dom.Dlacze...

Rosanów (Łódzkie, gm. Zgierz)

149 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15886190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27750016 15886190 Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1530 m², położona w malowniczej miejscowości Dąbrówka Wielka (gmina...

Dąbrówka Wielka (Łódzkie, gm. Zgierz)

190 000 PLN

-
-
1530 m2
-
15726798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka siedliskowa 24705202 15726798 Na sprzedaż - działka z zabudowaniami, własnym lasem i mediami!Lokalizacja: Stefanów Ruszkowski, gmina Brzeźnio, powiat sieradzki, woj. łódzkiePowierzchnia: 8 600 m²Cena: 159 360 złPrzedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch działe...

Stefanów Ruszkowski (Łódzkie, gm. Brzeźnio)

159 360 PLN

-
-
8600 m2
-
15649704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23299031 15649704 Do sprzedaży działka na ulicy Gminnej - 1002m2Kształt działki pokazany jest na zdjęciu-zbliżony do kwadratu.Działka posiada warunki zabudowy.Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Dach dwu lub wielospadowy.Na działce prąd i gaz, woda z własnego ujęcia -...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

250 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
1002 m2
-