• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 770

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15894230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933703 15894230 Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2  w Zgierzu na ulicy Długiej. Mieszkanie czyste i zadbane, urządzone w stylu wczesnych lat dziewięćdziesiątych, na podłogach dobrze zachowane parkiety. Cicha i spokojna okolica, z dobry...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

275 000 PLN (6 395 zł/m2)

2
1
43 m2
1970
15107394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9969451 15107394 Mieszkanie 133 m2 w kamienicy po renowacji przy ulicy Narutowicza w sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej Mieszkanie 133,72 m2 w kamienicy po renowacji przy ulicy Narutowicza w sąsiedztwie Filharmonii Łódzkiej oraz ulicy Piotrkowskiej. Lokal składa się; z ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (5 263 zł/m2)

3
2
133 m2
1930
15411477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936235 15411477 Na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane przy ul. Berlińskiego w Łodzi. Cena nieruchomości wynosi 340 000 PLN, co daje 5 230 PLN za m². Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w budynku.Mieszkanie zlokaliz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 965 zł/m2)

3
1
57 m2
1910
15893307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906815 15893307 Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony pó...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15889650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856581 15889650 Na sprzedaż mieszkanie 43,20 mkw na parterze w bloku czteropiętrowym w Łodzi. Składa się; z pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Mieszkanie jest w pełni ro...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

330 000 PLN (7 674 zł/m2)

2
1
43 m2
1970
15706707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307524 15706707 Mieszkanie 79,24 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w sercu miasta, nieopodal Placu Wolności, Manufaktury i Parku Staromiejskiego. Składa się z 3 pokoi każdy pokój z antresolą, otwartej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem, przedpokoju i WC. W ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 000 PLN (8 215 zł/m2)

3
1
79 m2
1920
15885309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722684 15885309 Mieszkanie 42,42 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem 4,6 mkw , sypialni, zamykanej kuchni z oknem, łazienki ,WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. W mieszkaniu została wymieniona in...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

405 000 PLN (9 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15861777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27211521 15861777 Na sprzedaż mieszkanie 37,68 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji na Teofilowie w Łodzi. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z wanną i WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (7 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1968
15791565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25995333 15791565 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,64 m²w Łodzi na Teofilowie na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokato...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

252 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15891306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894434 15891306 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu i stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do własnych potrzeb?Ta oferta daje właśnie taką możliwość.Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 57,86 m², położone ...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15830302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26668012 15830302 Mieszkanie 36,91 mkw składa się z; salonu, sypialni z balkonem, zamkniętej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Usytuowane jest na 10 piętrze w bloku z windą po termomodernizacji. Mieszkanie jest po remon...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (9 444 zł/m2)

2
1
36 m2
1975