• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: łódzkie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15894834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący Ulkowy z piękną działką 27949624 15894834 Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY z historią, na działce 1915 m2(idealny dla dwóch rodzin, na inwestycję, pod prowadzenie agroturystyki itp.)DZIAŁKA:3 działki o łącznej powierzchni 4467 m2, zagospodarowane i zadbane obsadzona różną roślinnością. Całość te...

Ulkowy (Pomorskie, gm. Pszczółki)

1 559 000 PLN (11 992 zł/m2)

5
3
130 m2
2014
15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 Gotowe do zamieszkania! Komfortowe 3 pokoje na I piętrze - Zgorzelec. Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i konieczności przeprowadzania remontów? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, doskonałej lokalizacji i komfor...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15680986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 23839547 15680986 Lokal użytkowy na sprzedaż - Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej części Zgorzelca. Składa się z dwóch części: zasadniczej (1...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

520 000 PLN (5 098 zł/m2)

5
1
102 m2
-
14985214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6117563 14985214 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 337 m2 z posadowionym na niej budynkiem wraz z nieruchomoscią gruntową stanowiacą drogę dojazdową. Obiekt dwukondygnacyjny o pow. według oświadczenia Właściciela ok. 170 m2, która obejmuję: na p...

Jędrzychowice (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

490 000 PLN (2 882 zł/m2)

11
1
170 m2
-
15894832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949684 15894832 Budynek:Kameralny budynek. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa oraz domy jednorodzinne. Lokalizacja:Szukasz idealnego balansu pomiędzy komfortem własnego domu a wygodą mieszkania w mieście? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w willowej, zielonej częś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (16 837 zł/m2)

4
2
98 m2
2002
15894842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949681 15894842 Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Wspaniała lokalizacja - centrum miasta przy Rynku Dębnickim, nieopodal ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1967
15883899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27684453 15883899 Marzysz o swoim miejscu w mieście, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki? Miejscu w które nie musisz inwestować? To mieszkanie w Bydgoszczy to idealny start dla singla lub młodej pary! Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchn...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

297 000 PLN (8 380 zł/m2)

2
1
35.44 m2
1970
15855954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27081883 15855954 Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks Podczele – Kołobrzeg blisko plażyNa sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m², położony na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Feniks przy ul. Poleskiej 12 w Podczelu (Kołobrzeg). Lokal znajd...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

545 160 PLN (15 576 zł/m2)

2
1
35 m2
2017
15894853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949800 15894853 Duży domwolnostojący z ogrodem6pokoi2 balkony– Smolec !Na sprzedaż przestronny, rodzinny dom o powierzchni całkowitej 212 m² (użytkowej 184,09 m²), położony na zadbanej działce 809 m² w spokojnej części Smolca. To idealne miejsce dla osób ceniących k...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

2 095 000 PLN (9 879 zł/m2)

6
2
212.06 m2
2006
15894848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27949795 15894848 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej !Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.U...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 900 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.04 m2
2025
15894847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949794 15894847 Duży dom wolnostojący z pięknym ogrodem Karłowice garaż dwustanowiskowy !Ulica Jana Karpińskiego – Karłowice, Wrocław Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Wrocławia – na Karłowica...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 001 PLN (9 825 zł/m2)

5
2
172.01 m2
1979