• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 178

15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15661848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stacja paliw na sprzedaż z dużą działką 23489363 15661848 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną o ogromnych możliwościach inwestycyjnych, zlokalizowaną przy asfaltowej drodze, w spokojnej okolicy - w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Nieruchomość była wcześniej wykorzystywana...

Kalinowa (Łódzkie, gm. Zapolice)

880 360 PLN (3 623 zł/m2)

11
-
243 m2
1993
15839793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26760998 15839793 Historyczna nieruchomość z potencjałem premium w ArturówkuTo nie jest standardowa nieruchomość inwestycyjna. To unikalny, historyczny obiekt położony w jednej z najbardziej prestiżowych i jednocześnie najbardziej ograniczonych pod względem podaży lok...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 000 PLN (11 094 zł/m2)

12
2
631 m2
1896
15421214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18169653 15421214 OFERTA INWESTYCYJNA: Obiekt z Decyzją WZ pod Dom Pomocy Społecznej (DPS)Lokalizacja: Borowa, gm. Koluszki, ul. Długa (woj. łódzkie)Przeznaczenie: Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora Placówka OpiekuńczaPowierzchnia działki: 4 591 m²Status prawny: Wyd...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

1 800 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
4
481 m2
2010
15787293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25924266 15787293 Opiekun oferty: Monika Bistułatel.: 602 101 602Na sprzedaż: kamienica w Łodzi ul. Przybyszewskiego 13Otoczenie nieruchomości:Kamienica zlokalizowana jest w dzielnicy Łódź Górna , w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reymonta, Ogrodów Geyera, Placu Niepod...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 000 PLN (6 364 zł/m2)

12
-
1100 m2
1905
15750004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25112671 15750004 Na sprzedaż: 3. i 4. piętro kamienicy 480 m², Łódź, ul. PiotrkowskaOpis nieruchomościPrzedmiotem sprzedaży są dwa najwyższe piętra kamienicy przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi, w cichym miejscu, na końcu podwórza.Łączna powierzchnia użytkowa to ok. 480 ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 750 000 PLN (5 729 zł/m2)

2
-
480 m2
1886
15867728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27350406 15867728 Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny kŁasku BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ok. 247 m.kw usytuowany w Kolumnie koło Łasku. Lokal jednopiętrowy w stanie og&am...

Łask (Kolumna) (Łódzkie, gm. Łask)

615 000 PLN (2 490 zł/m2)

11
-
247 m2
-
15867726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27350414 15867726 Lokal usługowy w centrum miasta BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy o łącznej powierzchni 100 m.kw usytuowany w centrum Pabianic. Lokal składa się z sali głównej, łazienki i wydzielonego małego zaplecza na ...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

310 000 PLN (3 100 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15893305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27906812 15893305 Wybudowany w 2020 roku obiekt o powierzchni 150 m2 na działce o wielkości 1800 m2 znajdujący się przy trasie Stryków-Brzeziny w miejscowości Niesułków-Kolonia.Duża sala sprzedaży, zaplecze socjalne, toaleta i kilka mniejszych pomieszczeń gospodarczyc...

Niesułków-Kolonia (Łódzkie, gm. Stryków)

698 000 PLN (4 653 zł/m2)

1
-
150 m2
2020
15453863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18925092 15453863 Na sprzedaż hala znajdująca się w Nowosolnej. Całkowita powierzchnia użytkowa 685,44 m², na co składa się: BUDYNEK PRODUKCYJNO-SOCJALNY 247,13 m² (parter) socjalne 18,48 pomieszczenie I 22,20 pomieszczenie II 83,25 pomieszczenie III 71,92 kuchnia 13,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 000 PLN (3 235 zł/m2)

11
-
680 m2
2020
15792237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26009970 15792237 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż parterowy budynek o pow. 160 m2. na działce 2150 m2.Media - prąd - obok działki ( możliwość korzystania z prądu podłączonego od innej nieruchomości właściciela, do czasu założenia nowej skrzynki ) - woda - ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

500 000 PLN (3 125 zł/m2)

11
-
160 m2
2010