• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 833

15791559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25994373 15791559 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 100 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej i usługowej.Media - prąd w drodze dojazdowej.Nieruchomość położona niedaleko centrum.W okolicy domy jednorodzinne.Możliwość w...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 450 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
8374 m2
-
15790456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25966956 15790456 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1400 m2.Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej.Media - woda miejska przy działce - prąd w drodze dojazdowejWokół domy jednorodzinne. Niedaleko nowo powstała Biedro...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

300 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
1400 m2
-
15730830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24785383 15730830 NOWY ADAMÓW - działka budowlano - rolna o powierzchni 9056 m2.Media - prąd w drodze            - woda, studnia głębinowa            - szambo            - wodociąg w drodzeNieruchomość znajduje się przy ruchliwej drodze, nieopodal restauracji Czarny S...

Nowy Adamów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

887 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
9056 m2
-
15541482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20856878 15541482 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 7661,6 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - kanalizacja w drodze            -  woda w drodzeNieruchomość jest ciekawą propozycją dla inwestora.Na terenie są d...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 500 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
7661 m2
-
15505994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20067214 15505994 Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 8108,3 m2 . Nieruchomość jest w studium - będzie to teren zabudowy produkcyjnej i magazynowej oraz usługowej.Media - prąd, gaz, światłowód w drodze, kanalizacja na działce.Jedna z niewielu dostępnych działek...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 400 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
8108 m2
-
15897864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28011480 15897864 MARIAMPOL - gmina ParzęczewNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m2.Media - prąd, skrzynka przy działce            - woda, przy działceWedług MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej, zagrodowej oraz letniskowej.Działka jest częściowo za...

Mariampol (Łódzkie, gm. Parzęczew)

117 000 PLN (106 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15662223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23495056 15662223 Działka budowlana na Julianowie o powierzchni 6094 m2.Media - woda miejska - na działce            - prąd - na działce            - gaz - w drodze            - kanalizacja - w drodzeWedług projektu architekta można wybudować tam 31 domów w zabudowie ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

6 000 000 PLN (985 zł/m2)

-
-
6094 m2
-
15591177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21998728 15591177 Ulica  Jana i Cecylii- działka budowlana o powierzchni 5000 m2.Dla nieruchomości zostało wydane pozwolenie na budowę trzech dwulokalowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niezbędnych urządzeń budowlanych.Media - prąd - w drodze            -...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 325 000 PLN (265 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15550717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20968807 15550717 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 8120 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - kanalizacja w drodze - woda w drodzeNieruchomość jest ciekawą propozycją dla inwestora.Na terenie są drz...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 600 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
8119 m2
-
15431477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18407655 15431477 Sprzedam 6200m - idealna inwestycja! Działka pod stację benzynową i nie tylko. Z pozwoleniami na wszelkie budowy, o ogromnym potencjale. Lokalizacja tej nieruchomości to rzadkość, z niesamowitymi możliwościami rozwoju.Zapraszam państwa do zapoznania ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 900 000 PLN (459 zł/m2)

-
-
6320 m2
-
15349811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16515211 15349811 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana 1592 m2. z budynkiem gospodarczym 240 m2. ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 1592 m2, przy drodze asfaltowej. Media : prąd - w drodze asfaltowej woda - w drodze asfaltowej ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

450 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
1592 m2
-
14984111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 6089757 14984111 DALIKÓW - działka rolno-inwestycyjna z mediami o powierzchni 4 hektarów. Polecam Państwu na sprzedaż działkę rolno - inwestycyjną o powierzchni 4 hektarów.Media : woda - na działce prąd - na działce światłowód - na działceWymiar...

Dalików (Łódzkie, gm. Dalików)

2 200 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
40000 m2
-