• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 869

15490332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19736657 15490332 Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2  położona w miejscowości Skotniki gmina Smardzew. Działka z wydanymi warunkami zabudowy, w kształcie  prostokąta ok 25mx40  prąd + woda w drodze. Dojazd do działki drogą publiczną częściowo...

Skotniki (Łódzkie, gm. Zgierz)

280 000 PLN (280 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15411544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17936606 15411544 Działka w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich 2,5ha Działka inwestycyjna pod budownictwo jednorodzinne w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich o powierzchni 2,5 ha. W ulicy gaz, prąd i woda na terenie działki , planowana kanalizacja. Działka częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 290 000 PLN (51 zł/m2)

-
-
25535 m2
-
14937459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5097640 14937459 Działka budowlana 1900 m2, pod budownictwo jednorodzinne, mozliwość podziału. Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Borowa kKoluszek. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu kompleksu leśnego, a zarazem zaledwie 25 minut ...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

250 000 PLN (132 zł/m2)

-
-
1900 m2
-
14838935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3009230 14838935 Piękna, duża działka leśna w Inowłodzu, ul. Klasztorna 9660 m2 Oferujemy do sprzedaży działkę w Inowłodzu. Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne lub letniskowe. Nieruchomość o powierzchni 9660 m2, położona w pięknej okoli...

Inowłódz (Łódzkie, gm. Inowłódz)

250 000 PLN (26 zł/m2)

-
-
9660 m2
-
13589191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 1893637 13589191 Działka inwestycyjna w Konstantynowie Łódzkim z WZ na 40 domów jednorodzinnych Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Konstantynowie Łódzkim o powierzchni 2 ha. Posiadamy wydane WZ na wybudowanie 40 domów jednorodzinnych. Działka położona w ciche...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

1 400 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
19910 m2
-
14594169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 146509 14594169 Działka inwestycyjna na Bałutach 1,8 ha pod mieszkania lub przemysł Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,86 ha położoną na Bałutach w okolicy ulicy Omłotowej i Inowrocławskiej. Działka idealne pod zabudowę usługowo-przemysłową lub pod osied...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 246 000 PLN (227 zł/m2)

-
-
18678 m2
-
13942048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23480 13942048 Działka inwestycyjna w Starowej Górze bezpośrednio przy trasie 91 Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjna położoną bezpośrednio przy trasie 91 w Starowej Górze o powierzchni 3000 m2. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem na handel, usługi lub nieucią...

Starowa Góra (Łódzkie, gm. Rzgów)

805 000 PLN (268 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15838551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26733152 15838551 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Aleksandrowie Łódzkim. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Pełne uzbrojenie w drodze.: Wszystki...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

430 000 PLN (268 zł/m2)

-
-
1603 m2
-
15682945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23889108 15682945 Sprzedam działkę o powierzchni 1195 m2 w miejscowości Stefanów, gmina BrójceDziałka posiada warunki zabudowy, dostęp do prądu i wody.Działka w kształcie prostokąta.Na działce przewidziane szambo lub oczyszczalnia ściekówTeren wolny od nasadzeń, nieog...

Stefanów (Łódzkie, gm. Brójce)

358 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
1195 m2
-
15457663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19002029 15457663 Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3089 m2 położona w miejscowości Kębliny 7km od Strykowa . Działka z wydanymi warunkami zabudowy, w kształcie kwadratu 55mx55m, ogrodzona, prąd + woda w drodze. Dojazd do działki drogą publiczną ...

Kębliny (Łódzkie, gm. Zgierz)

299 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
3090 m2
-
15336555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16146565 15336555 Działka pod budownictwo jednorodzinne lub usługowe, 4025 m2 Działka objęta MPZP, Jedlicze B, doskonała lokalizacja, 4025 m2Oferujemy do sprzedaży działkę pod budowlaną w miejscowości Jedlicze B obok Zgierza. w Planie miejscowym działka przeznaczone ...

Jedlicze B (Łódzkie, gm. Zgierz)

472 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
4025 m2
-
15751027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25135757 15751027 Sprzedam działkę, składającą się z dwóch, przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 6066 m2.Usytuowanych w Łodzi przy ulicy AleksandrowskiejDla działek wydane zostały w lutym 2025 roku WZ na budowę:-budynku biurowego oraz do trzech budyn...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
6060 m2
-