• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 567

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15883771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675705 15883771 Wyjątkowy dom blisko natury – Księże Młyny, gm. PęczniewZapraszamy do odkrycia urokliwej posiadłości położonej w miejscowości Księże Młyny, w sercu terenów rekreacyjnych, zaledwie kilka minut od Zbiornika Jeziorsko. To idealne miejsce dla osób szukaj...

Księże Młyny (Łódzkie, gm. Pęczniew)

670 000 PLN (5 115 zł/m2)

4
1
131 m2
2018
15876164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532342 15876164 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

649 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15876156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532338 15876156 Działka budowlana 732 m² Skierniewice, WidokNieruchomość znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, w cichej, kameralnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Działka jest uzbrojona i daje duże możliwości zagospodarowania. Dodatkowym atutem jest moż...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

270 000 PLN (369 zł/m2)

-
-
732 m2
-
15663004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511544 15663004 Apartament z pracownią w Polonia Residence – Na sprzedaż!Polonia Residence prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Łodzi!Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Kilińskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (6 422 zł/m2)

3
-
116 m2
1910
15894235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27934816 15894235 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż urokliwa działka budowlana położona w miejscowości Jedlicze B koło Zgierza.Powierzchnia działki to 840 m2, a jej regularny, prostokątny kształt ułatwia zaplanowanie budowy i zagospodarowanie te...

Zgierz (Zgierz) (Łódzkie, gm. Zgierz)

100 800 PLN (120 zł/m2)

-
-
840 m2
-
15888587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27817179 15888587 OKAZJA: DZIAŁKA BUDOWLANA 1086 m² – JÓZEFÓW KONSTANTYNÓW ŁÓDZKILokalizacja: ul. Wypoczynkowa , Konstantynów Łódzki ( Józefów)Cena: 304 080 zł (280 złm²)Najważniejsze informacje o nieruchomości:Powierzchnia: 1086 m²Wymiary: 23,3 m (front) x 46,6 m –...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

304 080 PLN

-
-
1086 m2
-