• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 532

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15895286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27961964 15895286 Opiekun oferty: Robert Kopaczeltel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne. Bliskość ulic Zgierskiej, 1...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

650 000 PLN (4 333 zł/m2)

4
1
150 m2
1962
15895285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961963 15895285 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w budynku nr 64, przy ul. Rewolucji 1905 roku . To doskonała lokalizacja dla osób, które cen...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

410 000 PLN (13 226 zł/m2)

1
1
31 m2
2010
15787293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25924266 15787293 Opiekun oferty: Monika Bistułatel.: 602 101 602Na sprzedaż: kamienica w Łodzi ul. Przybyszewskiego 13Otoczenie nieruchomości:Kamienica zlokalizowana jest w dzielnicy Łódź Górna , w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reymonta, Ogrodów Geyera, Placu Niepod...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 000 PLN (6 364 zł/m2)

12
-
1100 m2
1905
15895284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961962 15895284 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Dąbrowie, przy ul. J. Dąbrowskiego - w części miasta z dobrze rozwiniętą infrastrukturą osiedlo...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15875340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527288 15875340 Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz! Usytuowane na pierwszym piętrze bloku z windą, to idealne miejsce, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl.Funkcjonalny ukła...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (8 833 zł/m2)

3
1
55.36 m2
1975
15886190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27750016 15886190 Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1530 m², położona w malowniczej miejscowości Dąbrówka Wielka (gmina...

Dąbrówka Wielka (Łódzkie, gm. Zgierz)

190 000 PLN

-
-
1530 m2
-