• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 552

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15674207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Solidny dom z wieloma możliwościami, 5 pokoi 23723552 15674207 Sprzedam dom z poddaszem użytkowym w Klukach, w powiecie bełchatowskim, w województwie łódzkim. Łączna powierzchnia zabudowy wynosi 92 mkw, a powierzchnia użytkowa to 184 mkw.Działka o powierzchni 690 mkw i numerze ewidencyjnym 1402 ma kształt prosto...

Kluki (Łódzkie, gm. Kluki)

699 360 PLN (3 801 zł/m2)

5
-
184 m2
1997
15895238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961043 15895238 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,79 m², położone na 11 piętrze zadbanego bloku z nową windą na popularnym osiedlu Okrzei w Bełchatowie.Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i przeszło generalny remont. L...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

309 000 PLN (8 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15889628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856554 15889628 2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedleNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku.Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje kuchnia (z wejściem z jednego z pokoi) łazienkaStan mie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15865241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27290382 15865241 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,79 m2, przy ul. Broniewskiego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal dobrze utrzymany, niewymagający pilnych nakładów, z potencjałem do modernizacji. Lokalizacja w centrum dużego osiedla zapewnia dobry dostęp d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15852069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27024946 15852069 Duży dom po generalnym remoncie 245 m² dwa niezależne mieszkania ZelówNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 245 m² (183 m² powierzchni mieszkalnej), położony w spokojnej części miejscowości Zelów, pomiędzy Łaskiem a B...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

745 000 PLN (3 041 zł/m2)

8
2
245 m2
1994
15877007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27560268 15877007 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy z najemcami, znajdujący się w Tomaszowie Mazowieckim, w doskonałej lokalizacji charakteryzującej się dużym ruchem pieszym i samochodowym. Powierzchnia lokalu wynosi 297 m², co stanowi idealną przestrzeń do prowadz...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

940 000 PLN (3 165 zł/m2)

11
-
297 m2
1999