• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 538

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15662389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród drzew i śpiewu ptaków 23497563 15662389 Sielskie życie w zasięgu ręki - siedlisko z duszą i ogromnym potencjałem na ponad 4 hektarach ziemiMarzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, w której możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce na ziemi - dom, agroturystykę, stadninę...

Dąbrowa Rusiecka (Łódzkie, gm. Rusiec)

349 360 PLN (4 991 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15595862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z warunkami zabudowy 22085627 15595862 Na sprzedaż działki o powierzchni 1300 mkw lub 1304 mkw. Położone w miejscowości Włyń, gmina Warta, powiat sieradzki. Działki są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mieszczą się w wyjątkowym miejscu blisko natury, nieopodal zbiornika Jeziorsko, od którego s...

Włyń (Łódzkie, gm. Warta)

98 360 PLN

-
-
1300 m2
-
15840450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący wśród natury, 5 pokoi, staw 26775079 15840450 Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w Kłoniszewie, gm. Zadzim, powiat poddębicki. Powierzchnia całkowita domu to 210,8 m², a użytkowa to 129,4 m². To idealne miejsce dla osób ceniących sobie prywatność i kontakt z naturą.Dojazd do Zadz...

Kłoniszew (Łódzkie, gm. Zadzim)

679 360 PLN (3 235 zł/m2)

5
2
210 m2
2010
15666794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje miejsce na ziemi – dom z dużą działką! 23590608 15666794 Miejscowość Klonowa I to część gminy Klonowa w powiecie sieradzkim, licząca ok. 650 mieszkańców. Sąsiaduje z sołectwami: Bogusy, Morasy, Górka Klonowska, Pawelce, Lesiaki, Lipicze i Owieczki. Teren o przeważającej funkcji mieszkalnej, usługowej, roln...

Klonowa (Łódzkie, gm. Klonowa)

429 360 PLN (2 385 zł/m2)

7
1
180 m2
1981
15661848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stacja paliw na sprzedaż z dużą działką 23489363 15661848 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną o ogromnych możliwościach inwestycyjnych, zlokalizowaną przy asfaltowej drodze, w spokojnej okolicy - w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Nieruchomość była wcześniej wykorzystywana...

Kalinowa (Łódzkie, gm. Zapolice)

880 360 PLN (3 623 zł/m2)

11
-
243 m2
1993
15883905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z Warunkami Zabudowy 27684532 15883905 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1234 m², położona w urokliwej miejscowości Stoczki, w gminie Sieradz. To wyjątkowa oferta dla osób marzących o budowie własnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a...

Stoczki (Łódzkie, gm. Sieradz)

99 360 PLN

-
-
1234 m2
-