• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 533

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15876762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27552806 15876762 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej. Do sprzedaży piękna, duża, szeroka działka, położona w sąsiedztwie rzeki Łupi, lasu, starego parku, w cichej spokojnej okolicy. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi ...

Wólka Strobowska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

216 300 PLN (72 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15861685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210519 15861685 42 m² 2 pokoje do remontu świetny potencjałNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m² składające się z dwóch pokoi, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15876749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27550892 15876749 Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. KarolewskiejZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wysokim parterze w doskonale utrzymanej kamienicy przy ul. Karolewskiej w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (8 437 zł/m2)

2
1
71 m2
1937
15876747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27550891 15876747 Dom w świetnej lokalizacji Skierniewice, Widok, os. PółnocneNa sprzedaż dom jednorodzinny (pow. 134m2) położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Skierniewicach. Dom piętrowy z podpiwniczeniem.Najważniejsze atuty nieruchomości: dos...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

930 000 PLN (6 643 zł/m2)

6
2
140 m2
1998
15876746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27550890 15876746 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno- budowlanej o powierzchni 9.797 mkw. położonej w Starym Adamowie, w połowie drogi między Łodzią a Poddębicami.Jest to świetna duża działka z widokiem z lasu na otwarte pola zapewniająca dys...

Stary Adamów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

489 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
9797 m2
-
15662305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23495627 15662305 Działka o powierzchni 6711 m.kw, 3 Km o Zgierza. Janów gm.Zgierz Przedstawiam Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną działkę położoną w Janowie, gm. Zgierz.Teren o powierzchni 6711 m.kw., w kształcie trójkąta, z wydanymi warunkami zabudowy, pozwala na zab...

Janów (Łódzkie, gm. Zgierz)

600 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
6711 m2
-