• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 539

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15859621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabytkowy dwór z XIX wieku | Małyń, woj. łódzkie | 27173869 15859621 Prywatna rezydencja z potencjałemW otoczeniu zieleni i naturalnej ciszy, w malowniczej miejscowości Małyń w gminie Zadzim, znajduje się wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym - zabytkowy dwór wpisany do Rejestru Zabytków. To miejsce łą...

Małyń (Łódzkie, gm. Zadzim)

1 699 360 PLN (6 690 zł/m2)

5
2
254 m2
1860
15888587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27817179 15888587 OKAZJA: DZIAŁKA BUDOWLANA 1086 m² – JÓZEFÓW KONSTANTYNÓW ŁÓDZKILokalizacja: ul. Wypoczynkowa , Konstantynów Łódzki ( Józefów)Cena: 304 080 zł (280 złm²)Najważniejsze informacje o nieruchomości:Powierzchnia: 1086 m²Wymiary: 23,3 m (front) x 46,6 m –...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

304 080 PLN

-
-
1086 m2
-
15875382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27549929 15875382 Szukasz mieszkania, gdzie wszystko znajduje się na wyciągnięcie ręki? To oferta idealna dla Ciebie!Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,55 m² w samym sercu Łodzi. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w wieżowcu z windą, przy ul....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

509 000 PLN (7 648 zł/m2)

3
1
66.55 m2
1980
15662389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród drzew i śpiewu ptaków 23497563 15662389 Sielskie życie w zasięgu ręki - siedlisko z duszą i ogromnym potencjałem na ponad 4 hektarach ziemiMarzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, w której możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce na ziemi - dom, agroturystykę, stadninę...

Dąbrowa Rusiecka (Łódzkie, gm. Rusiec)

349 360 PLN (4 991 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15882222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Wodzieradach - a ty o czym marzysz? 27658384 15882222 Jeśli marzysz o domu, w którym każdy z domowników znajdzie swoją własną przestrzeń, a jednocześnie wszyscy mogą spotykać się w sercu domu - przy wspólnych posiłkach lub wieczorami przy kominku - ta nieruchomość zdecydowanie zasługuje na uwagę!    Na ...

Wodzierady (Łódzkie, gm. Wodzierady)

945 360 PLN (4 545 zł/m2)

5
2
208 m2
2022
15721962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom marzeń – Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20 24610288 15721962 Na sprzedaż: Wyjątkowy dom marzeń - Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20Powierzchnia użytkowa domu: 162,1 m² Powierzchnia całkowita: 276,10 m² Działka: 1848 m² Rok budowy: 2014 Garaż: 36,6 m²Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i po...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

1 599 360 PLN (5 795 zł/m2)

5
2
276 m2
2014