• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 542

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15877242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563502 15877242 Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja na wynajem lub komfortowe miejsce do zamieszkania. Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki czemu jest w doskonałym stanie, gotowa do wejścia lub kontynuacji w...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

296 990 PLN (11 832 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1970
15886718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27766043 15886718 Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1615 m² (numer działki: 712). To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z dobrej komunikacji z regionem. Regularny kształt prostokąta, płaski teren i dostęp do m...

Lubień (Łódzkie, gm. Łęczyca)

105 000 PLN

-
-
1615 m2
-
15879331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27612958 15879331 Oferujemy na sprzedaż działki:846 - 847 - 848 - 849 - 8410 - 8411 Powierzchnia każdej z działek - 890m2.Działki położone są w spokojnej i zielonej okolicy Konstantynowa Łódzkiego, przy ulicy Niesięcin. Działka posiadała aktualne warunki zabudowy.Zna...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

189 000 PLN

-
-
890 m2
-
15875447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526251 15875447 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 180 m², położony na dużej działce o powierzchni 1946 m² przy ulicy Zgierskiej w Białej. Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania z możliwością dost...

Biała (Łódzkie, gm. Zgierz)

650 000 PLN (3 611 zł/m2)

5
5
180 m2
1940
15889912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864488 15889912 Zamieszkaj w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Łodzi! Oferujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 129 m² (z komórką 9 m²), które zachwyca przestronnością, funkcjonalnością i nowoczesnym wykończeniem. Położone w samym sercu miasta, ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

899 000 PLN (6 969 zł/m2)

3
1
129 m2
1906
15875581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525993 15875581 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 63 m², położony w atrakcyjnej części Łodzi, w pobliżu ul. Więckowskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających gotowego miejsca pod działalność handlową, biurową lub usługową – w miejscu, które gwarantu...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (6 957 zł/m2)

3
1
63.1 m2
1900