• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 554

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15751585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie mieszkania Bełchatów! 25143912 15751585 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z dużym potencjałem, położony w centrum Bełchatowa, w województwie łódzkim. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 732 mkw, a powierzchnia całkowita domu wynosi 73 mkw.To idealna propozycj...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

420 360 PLN (5 758 zł/m2)

4
1
73 m2
-
15894897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27950602 15894897 W ofercie sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie na parterze, usytuowane na Teofilowie przy ul. Traktorowej 63B.Powierzchnia mieszkania wynosi 27 mkw. Do tego komórka w piwnicy 2,31mkw.Blok otoczony zielenią, odsunięty od głównych arterii (w 3 linii zabudow...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

189 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
27 m2
1975
15894898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27950601 15894898 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią o powierzchni 53 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie po remoncie, wszystkie meble i sprzęty nowe. Lokalizacja w centrum dużego osiedla. Blisko wiele sklepów, dyskontów spożywczych i punktów usługowy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 000 PLN (38 zł/m2)

3
1
53 m2
1970
15865259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27290396 15865259 Do sprzedaży niewielki murowany dom na działce o powierzchni około 70 m2 na działce 867 m2 w miejscowości Czechowice (gm. Żelechlinek).Dom do własnej aranżacji z częściowo rozpoczętym remontem. Można wydzielić 23 pokoje, oddzielną kuchnię lub aneks. ...

Czechowice (Łódzkie, gm. Żelechlinek)

239 000 PLN (3 414 zł/m2)

2
1
70 m2
1980
15887865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796879 15887865 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m², usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń salon z wejściem do kuchni, przedpokój, łazienka oraz dwa dodatkowe pokoje. Ekspozycja okien na w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

343 000 PLN (7 146 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15893701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917601 15893701 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dygasińskiego w Łodzi, w spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
2
46 m2
1930