• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 549

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15886192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27750018 15886192 Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum autostrady? Ta oferta jest dla Ciebie!Lokalizacja: Rosanów, gm. Zgierz, ul. Wesoła 13 Powierzchnia: 1000 m² – idealny metraż na Twój wymarzony ogród i dom.Dlacze...

Rosanów (Łódzkie, gm. Zgierz)

149 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15886190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27750016 15886190 Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1530 m², położona w malowniczej miejscowości Dąbrówka Wielka (gmina...

Dąbrówka Wielka (Łódzkie, gm. Zgierz)

190 000 PLN

-
-
1530 m2
-
15861204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PIERWSZE PIĘTRO W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM 27197527 15861204 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, PIERWSZE PIĘTRO!!        Miło mi przedstawić  ofertę mieszkania znajdującego się w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego,  które łączy funkcjonalność z niepowtarzalnym  ciepłym klimatem.         Już od wejś...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

267 360 PLN (7 427 zł/m2)

1
1
36 m2
1961
15875354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527219 15875354 Jeśli szukasz ustawnego, gotowego do zamieszkania lokum w miejscu, które gwarantuje ciszę, a zarazem łatwy dostęp do infrastruktury – ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m², usytuowane na 3. pi...

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

299 500 PLN (6 227 zł/m2)

3
1
48.1 m2
1985
15875997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27527724 15875997 Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Zgierza – przy ulicy Północnej. To propozycja dla osób, które szukają solidnego domu z dużym ogrodem, a jednocześnie chcą mieć wpływ na ostateczny wygląd i ...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

549 000 PLN (4 946 zł/m2)

5
1
111 m2
1960
15893142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27900246 15893142 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m², położone na 3. piętrze budynku przy ul. Grabowej 2. (róg ul. Milionowej) w Łodzi. Najważniejsze atuty: 4 niezależne pokoje – idealne pod wynajem oddzielna, widna kuchnia łazienka + osobne...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (6 176 zł/m2)

4
-
61.53 m2
1903