• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 515

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15853490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka z licznymi możliwościami 27051100 15853490 Ponad pół hektara możliwości - Działka w Szczercowie, obręb TatarZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż - przestronna nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w gminie Szczerców, powiecie bełchatowskim, województwie łódzkim. ...

Szczerców (Łódzkie, gm. Szczerców)

185 360 PLN

-
-
5438 m2
-
15894269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Zgierzu na ul. Przedwiośnie 27937534 15894269 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Zgierza przy ul. Przedwiośnie. Nieruchomość usytuowana jest na imponującej działce o powierzchni 2089 m², otoczonej zielenią, licznymi drzewami oraz klimatycznym starodrzewem, który...

Zgierz (Rudunki) (Łódzkie, gm. Zgierz)

740 360 PLN (3 797 zł/m2)

5
1
195 m2
1960
15890983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Zelowa 27883553 15890983 Wyjątkowa oferta sprzedaży 3 - pokojowego mieszaknia w Zelowie przy ul. Kilińskiego!Zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej - w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji publiczne...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

195 360 PLN (3 053 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15877015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po generalnym remoncie + 2 budynki gospodarcze 27560270 15877015 Na sprzedaż nieruchomość położona w Zelowie przy ul. Leśnej, na działce o powierzchni 7879 m². Budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 120 m² (parter + poddasze użytkowe) po kompleksowym remoncie przeprowadzonym w 2024 roku.Jest w pełni przygot...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

1 050 360 PLN (8 753 zł/m2)

2
1
120 m2
-
15882108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657318 15882108 Lokalizacja, która pracuje na Twoją przyszłośćPrezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33,6 m², położonego w samym sercu dynamicznie zmieniającej się Łodzi, przy ulicy Legionów. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamieni...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

160 000 PLN (4 762 zł/m2)

1
-
33.6 m2
1910
15896710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27986303 15896710 Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem centrum miasta z komfortem i świętym spokojem? A może polujesz na idealną nieruchomość pod wynajem, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia po zakupie?Oto oferta, która odhacza wszystkie najważniejsze...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (9 216 zł/m2)

1
1
32.01 m2
1960