• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 518

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15896557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla estetów i detalistów/standard bez kompromisów! 27982607 15896557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63,5 m², które całkowicie przełamuje stereotyp klasycznego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. To przestrzeń zaprojektowana z ogromnym wyczuciem estetyki, funkcjonalności i j...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15896571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27982630 15896571 Oferuje na sprzedaż kamienice z 1935 roku zlokalizowaną w centrum Głowna przy Placu Wolności. Najważniejsze atuty: Działka: wewnętrzne podwórko o powierzchni 343 m2 zapewnia mieszkańcom prywatną przestrzeń do odpoczynku i użytku. Dodatkowe udogodnie...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

1 590 000 PLN (4 399 zł/m2)

5
2
361.47 m2
1935
15896555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W cichej okolicy po remoncie 27982604 15896555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,5 m², położonego na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. To propozycja dla osób poszukujących wygodnego mieszkania „na start”, które zapewnia komfort codzienneg...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (9 054 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15896588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27982625 15896588 Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,82mkw, znajdujący się w miejscowości Głowno w pow. Zgierskim. Najważniejsze atuty:Obszar działki: Całkowita powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 1350 m2. Powierzchnia budynków: P...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

1 249 000 PLN (7 620 zł/m2)

5
2
163.92 m2
2012
15896586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27982632 15896586 Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 10.200 m2. działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty: Wymiary działki: 18 x 627. Dodatkowe informacje: działka posiada dostęp do drogi z dwóch stron. Opis działki: ...

Maurzyce (Łódzkie, gm. Zduny)

138 000 PLN

-
-
10200 m2
-
15896581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27982631 15896581 Oferuję na sprzedaż działkę leśną rolną o powierzchni 7.400 m2. działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 14 x 641. Powierzchnia działki: działka składa się z lasu o pow. 0,55 ha oraz działki rol...

Maurzyce (Łódzkie, gm. Zduny)

96 000 PLN

-
-
7400 m2
-