• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 523

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15799453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26187678 15799453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam mam do sprzedania nowy dom pod Łodzią w okolicach Rokicin powiat Tomaszów mazowiecki gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszkania, piętro w stani...

Rokiciny (Łódzkie, gm. Rokiciny)

800 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
140 m2
2020
15879077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27607727 15879077 Nowoczesne mieszkanie w Wieruszowie z dużym ogródkiem, garażem i komórką lokatorską - gotowe do zamieszkania! Oferujemy do sprzedaży nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Wieruszowie. Mieszkani...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

609 000 PLN (11 073 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15867644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27350306 15867644 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów To duża inwestycja deweloperska, która obejmuje budowę 8 budynków wielorodzinnych, w których zaplanowano łącznie 409 mieszkań oraz 11 lokali usługowych. Pierwsz...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

391 700 PLN (8 160 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15707020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24311353 15707020 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności w Wieruszowie. To duża inwesty...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

362 900 PLN (8 064 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15897031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27992615 15897031 Na sprzedaż duża działka rolna w miejscowości Dubie (gm. Szczerców) Najważniejsze parametry techniczne:- Numer ewidencyjny działki: 4673 (obręb Dubie)- Identyfikator działki: 100107_2.0006.4673- Lokalizacja: Dubie, gmina Szczerców (powiat bełchatowsk...

Dubie (Łódzkie, gm. Szczerców)

470 000 PLN

-
-
13000 m2
-
15881040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
55,8m, wysoki parter, 2 balkony- wynegocjuj okazję 27621249 15881040 Mieszkanie o powierzchni 55,82 m² przy ul. Smetany 14 na łódzkim Widzewie to propozycja dla osób, które szukają lokalu z dużym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Położone na wysokim parterze, w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji, oferuje w...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 360 PLN (7 079 zł/m2)

2
1
55 m2
1976