• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 545

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15895034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka do sprzedaży Łódź/ Chojny 27956142 15895034 NUMER OFERTY W BIURZE: SDELB22026Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,9 m², położone na parterze kameralnej kamienicy w łódzkiej dzielnicy Górna- Chojny. Lokal składa się z pokoju o powierzchni 20,1 m², oddzielnej kuchni (7,4 m²) oraz łazienki (2,...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

165 000 PLN (5 690 zł/m2)

2
1
29 m2
-
15891269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893693 15891269 Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi - Stara Brzeźnica, ul. Częstochowska Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Stara Brzeźnica przy ul. Częstochowskiej. Działka o powierzchni 1617 m² zabudowana jest domem mieszk...

Stara Brzeźnica (Łódzkie, gm. Nowa Brzeźnica)

270 000 PLN (1 227 zł/m2)

5
-
220 m2
1955
15879330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27612956 15879330 Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 26,64 m², po remoncie, znajdującą się na parterze w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Piastów-Kurak w Łodzi. Mieszkanie składa się zPrzestronnej sypialni (16 m²).Osobnej kuchni (prawie 5 m²) z k...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

249 000 PLN (9 347 zł/m2)

1
1
26.64 m2
1964
15875619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526084 15875619 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,17 m², położone w prestiżowej lokalizacji – w samym sercu Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 117. Lokal znajduje się w pięknie odrestaurowanej kamienicy z ok. 1900 roku, która przeszła gruntowny ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (5 420 zł/m2)

2
1
55.17 m2
1900
15893389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910033 15893389 NUMER OFERTY W BIURZE: SDELB22026Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 89,60 m², położony w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Chojny. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny lub osób szukających miejsca z dala od m...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

493 000 PLN (5 539 zł/m2)

3
1
89 m2
-
15667488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lub zamienię, siedlisko z działką 3173m² 23602047 15667488 Siedlisko z duszą - cisza, przestrzeń i ogrom możliwości Górki Grabińskie (gm. Widawa)Sprzedam lub zamienię na mieszkanie. Działka 3173 m² z domem 90 m² oraz budynkami gospodarczymi (garaż, kuchnia letnia, pom. gospodarcze)Lokalizacja: Górki Grabińs...

Górki Grabińskie (Łódzkie, gm. Widawa)

340 360 PLN (3 012 zł/m2)

4
1
113 m2
1962