• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 544

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15701846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24225028 15701846 Szukasz przestronnego domu dla rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do Kutna? Ta nieruchomość może być idealnym miejscem do życia dla osób, które cenią ciszę, prywatność i nowoczesną przestrzeń. Oferuję na sprzedaż nowoczesn...

Kutno (Łódzkie, gm. Kutno)

670 000 PLN (3 992 zł/m2)

5
2
167.84 m2
2025
15703000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Co za dom! Wiele możliwości w jednym. 24241881 15703000 Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom parterowy o powierzchni całkowitej 220 m², położony w spokojnej części Krośniewic, na pięknej działce o powierzchni 1128 m². Nieruchomość wyróżnia się nietuzinkowym układem - została podzielona na dwie nieza...

Kutno (Łódzkie, gm. Kutno)

750 360 PLN (3 411 zł/m2)

3
2
220 m2
1986
15662389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród drzew i śpiewu ptaków 23497563 15662389 Sielskie życie w zasięgu ręki - siedlisko z duszą i ogromnym potencjałem na ponad 4 hektarach ziemiMarzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, w której możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce na ziemi - dom, agroturystykę, stadninę...

Dąbrowa Rusiecka (Łódzkie, gm. Rusiec)

349 360 PLN (4 991 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15896892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy komfort w leśnej scenerii 27991210 15896892 Na sprzedaż wyjątkowy, dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 145 m², położony w  miejscowości Rossoszyca, w gminie Warta. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1 217 m², która zapewnia komfort, prywatność ...

Rossoszyca (Łódzkie, gm. Warta)

1 189 360 PLN (8 202 zł/m2)

3
2
145 m2
2015
15876172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532525 15876172 Podstawowe informacje:Lokalizacja: Łódź, dzielnica Bałuty, ul. Mokra.Cena: 499 000 PLN.Powierzchnia: 43,60 m2.Liczba pokoi: 2.Piętro: 2 z windą.Rok budowy: 2019.Stan nieruchomości: Po remoncie, gotowe do zamieszkania.Balkon i okna od wschodu!Dodatkow...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (11 445 zł/m2)

2
1
43.6 m2
2019
15895238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961043 15895238 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,79 m², położone na 11 piętrze zadbanego bloku z nową windą na popularnym osiedlu Okrzei w Bełchatowie.Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i przeszło generalny remont. L...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

309 000 PLN (8 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1980