• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 534

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15869738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27407998 15869738 Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy U2 o powierzchni ok. 106m2, który znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Wólczańskiej 158.Lokal jest częścią nowej inwestycji Accanto, składającej się ze 147 mieszkań, 2 lokali usługowych i garażu podziemnego....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 274 760 PLN (12 000 zł/m2)

1
-
106.23 m2
2025
15862942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27235112 15862942 Przedmiotem wynajmu jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalu:- lokal narożny – piękne witryny- powierzchnia 65,53m2- doskonale widoczny z ulicy...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 259 PLN (65 zł/m2)

11
-
65.53 m2
2025
15739966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24943770 15739966 BRUKOWA 5 - NOWY BUDYNEK BIUROWO HANDLOWO USŁUGOWY na przeciwko salonu BLACK RED WHITE and RENAULT.Idealna lokalizacja, duży ruch samochodowo pieszy. W nowym budynku, na 3 kondygnacjach powstanie nowoczesna powierzchnia handlowo - usługowo - biurowa....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

22 950 PLN (85 zł/m2)

1
-
270 m2
2026
15577704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21706434 15577704 Wynajmij lokal pod piekarnię, cukiernię, kawiarnię lub inną działalność.Lokal położony w Śródmieściu Łodzi w prestiżowym, rewitalizowanym miejscu u zbiegu ulic: TuwimaRodziny GrohmanówPrzędzalniczej i Tramwajowej. W inwestycji łącznie około 600 miesz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 225 PLN (65 zł/m2)

1
-
65 m2
2025
15862957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27235110 15862957 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Strzelców Kaniowskich 25.Lokal znajduje się na nowo budowanym osiedlu Waterlane Concept & Vibe na rewitalizowanym Starym Polesiu.Na osiedlu będzie też sklep ALDI z duż...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 430 568 PLN (10 800 zł/m2)

1
-
132.46 m2
2027
15859246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27165327 15859246 Przedmiotem najmu jest lokal usługowy 204B o powierzchni ok. 142m2, który znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 204210, tuż przy łódzkim Manhattanie. Lokal znajduje się na parterze 19-piętrowego budynku z lat 70-80. Witryny skierowane s...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

15 738 PLN (65 zł/m2)

11
-
242.13 m2
1975