• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 475

15889636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856593 15889636 Na sprzedaż atrakcyjny dom typu 'stan surowy zamknięty' położony w Skierniewicach, na ulicy Kosynierów. Powierzchnia nieruchomości wynosi 142 m², a cena to 750 000 PLN, co daje 5 293 PLN za m². To nowoczesny budynek wybudowany w 2025 roku. ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

750 000 PLN (5 319 zł/m2)

4
2
141 m2
2025
15130992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10546257 15130992 Dom do remontu na działce 4444 m2 w Leśnicy gmina Wodzierady Dom na działce 4444 m2 w Leśnicy gminie Wodzierady o wielkości 77,70 m2 oraz stodołą murowaną 110 m2. Budynek mieszkalny z lat 50, zbudowany z cegły o szerokości muru 60 cm oraz stropem wz...

Leśnica (Łódzkie, gm. Wodzierady)

430 000 PLN (5 584 zł/m2)

3
-
77 m2
1950
15875315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526219 15875315 Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego – przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie.To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę. Mamy tu 4,19 hektara ziemi, potężny dom i infrastruktur...

Chlebów (Łódzkie, gm. Lipce Reymontowskie)

599 000 PLN (2 674 zł/m2)

8
4
224 m2
1984
15875429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526211 15875429 Zanim zdecydujesz, czy chcesz się przeprowadzić do tego domu, odpowiedz sobie na jedno pytanie: czy chcesz mieszkać w miejscu, które będzie spełnieniem Twoich marzeń? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ten dom właśnie na Ciebie czeka! Na zadbanej działce ...

Lubień (Łódzkie, gm. Łęczyca)

1 347 000 PLN (8 667 zł/m2)

7
2
155.41 m2
2019
15751995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w centrum Zduńskiej Woli 25151048 15751995 Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli.Powierzchnia całkowita to 210,10 m², a powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m². Całość znajduje się na działce o powierzchni 801 m². Nieruchomość położon...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

545 360 PLN (4 507 zł/m2)

4
2
121 m2
-
15876035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526976 15876035 ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ WILLI NA ZŁOTNIE W ŁODZI– zanurz się w tej przestrzeni i odkryj coś, co jest na wyciągnięcie ręki.Nieruchomość została wybudowana w 2013 roku z najwyższej jakości materiałów i wykończona z dbałością o każdy szczegół.Dom został w...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 997 000 PLN (10 462 zł/m2)

5
3
573.2 m2
2018
15875904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27526208 15875904 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1758 m²,działka o numerze 631, obręb G-2, położona w spokojnej, zielonej części Głowna – dzielnica Zabrzeźnia, ul. Żołędziowa 45. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort życia blisko natur...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

320 000 PLN (7 111 zł/m2)

2
1
45 m2
1985
15875759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526150 15875759 Na sprzedaż unikalna nieruchomość składająca się z dwóch domów, położona na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 3456 m². Idealna dla dwóch rodzin, inwestora lub osób szukających komfortu i przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku, ale z bł...

Czatolin (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

1 057 000 PLN (5 491 zł/m2)

8
2
192.5 m2
2019
15848900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26951192 15848900 Dom z budynkiem gospodarczym i garażem – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 mkw. położony na działce w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna. Nieruchomość obejmuje budynek mieszkalny oraz budynek g...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
1
160 m2
1995
15864059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z wieloma możliwościami 27264257 15864059 Dom wolnostojący 131,43 m² działka 667 m² garaż + duża piwnica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,43 m², położony na ładnej, ustawnej działce o powierzchni 667 m² (ok. 36 × 18 m).Działka o wymiarach o...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

950 360 PLN (7 255 zł/m2)

5
1
131 m2
2001
15840827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784806 15840827 Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż.Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, niedaleko Zalewu Zadębie. Idealna lokalizacja dla osób cen...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 900 000 PLN (9 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2010
15799453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26187678 15799453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam mam do sprzedania dom pod Łodzią w okolicach Rokicinn powiat tomaszowski gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszkania, piętro w stanie surowym do ...

Rokiciny (Łódzkie, gm. Rokiciny)

810 000 PLN (5 786 zł/m2)

5
-
140 m2
2020