• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 517

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15852062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27024937 15852062 Wyjątkowa Przestrzeń Biurowa w Sercu Historycznego Tobaco Park Idealna Siedziba dla Wizjonerskich PrzedsiębiorcówCzy marzysz o biurze, które nie jest tylko miejscem pracy, ale inspirującą przestrzenią, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Jeś...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (9 343 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15849770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980202 15849770 Ekskluzywny loft biurowy usługowy do wynajęcia w historycznym Tobaco Park idealny dla kreatywnych firmUnikatowa przestrzeń klasy A, 213 m² na najwyższym (3.) piętrze prestiżowego, nagrodzonego kompleksu po dawnej fabryce tytoniu w Łodzi (Inwestycja...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

9 300 PLN (44 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15792910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26026993 15792910 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m² pełnej własności!Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200 m od tętniącej życiem ul. Piotrkowskiej i 150 m od kultowej Manufaktury...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
68 m2
1959
15726099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24692270 15726099 Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1002 m² z bezpośrednim wyjściem przez prywatną furtkę do ...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

650 000 PLN (5 652 zł/m2)

3
1
115 m2
1973
15669440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23612045 15669440 Na sprzedaż lokal usługowy w Łodzi przy ul. BrukowejOferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 396 m², usytuowany na 2. piętrze budynku. Przed obiektem znajdują się liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe, co stanowi duży atut zarówno dla kl...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

950 000 PLN (2 399 zł/m2)

11
1
396 m2
1950
15793042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26030108 15793042 69 m² z BALKONEM w SERCU Łodzi Twoja szansa na klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta!Adres marzeń: ul. Gdańska, zaledwie 200 m od legendarnej Piotrkowskiej i 300 m od tętniącej życiem Manufaktury tu historia spotyka się z nowoczesnością a k...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (4 638 zł/m2)

3
1
69 m2
1944