• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 534

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15712404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem 24422636 15712404 Szukasz dużego, solidnego domu z ogromnym potencjałem? Ta nieruchomość w centrum Zadzimia to propozycja dla Ciebie!Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z lat 60-tych, o powierzchni zabudowy 182 m², położony w centrum urokliwej miejscowości Zadzim...

Zadzim (Łódzkie, gm. Zadzim)

530 360 PLN (2 914 zł/m2)

5
2
182 m2
1960
15412706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 3-pokojowe mieszkanie, do wprowadzenia 17980090 15412706 Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60mkw, położone na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Paderewskiego w Sieradzu. W mieszkaniu znajduje się:- Przestronny i jasny pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggi...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

359 360 PLN (6 911 zł/m2)

3
1
52 m2
1989
15896892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy komfort w leśnej scenerii 27991210 15896892 Na sprzedaż wyjątkowy, dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 145 m², położony w  miejscowości Rossoszyca, w gminie Warta. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1 217 m², która zapewnia komfort, prywatność ...

Rossoszyca (Łódzkie, gm. Warta)

1 189 360 PLN (8 202 zł/m2)

3
2
145 m2
2015
15875640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526149 15875640 Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość – dom z poddaszem użytkowym, położony w malowniczym Działoszynie. Działka o powierzchni 1040 m² to idealne miejsce, by stworzyć przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu. Ta elegancka rezydencja o powierzchn...

Działoszyn (Łódzkie, gm. Działoszyn)

1 198 000 PLN (6 850 zł/m2)

4
2
174.88 m2
2012
15865257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce na wspólne chwile- dom blisko Jeziorska! 27290399 15865257 Na sprzedaż dom piętrowy z lat 80., położony w wiejskiej miejscowości Rudniki (gmina Pęczniew) pow. Poddębicki,  na dużej działce o pow. 2,4 ha. Nieruchomość z ogromnym potencjałem jest idealna zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję lub gospodarst...

Rudniki (Łódzkie, gm. Pęczniew)

729 360 PLN (4 862 zł/m2)

6
2
150 m2
1985
15789940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z pewnym zyskiem przygotowany pod wynajem 25951000 15789940 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z potencjałem generowania stałego dochodu - Starowa Góra (gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni)Oferujemy przestronny, funkcjonalny budynek o charakterze inwestycyjnym, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej miejscowośc...

Starowa Góra (Łódzkie, gm. Rzgów)

1 499 360 PLN (3 915 zł/m2)

12
3
383 m2
2007