• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 518

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15891432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 3 pokoje | Osobna Kuchnia | 0% prowizji 27897079 15891432 Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Lokal M5 w inwestycji Nowa Granitowa to gotowe rozwiązanie inwestycyjne: 56,88 m² powierzchni, 3 pokoje i układ idealnie dopasowany do wynajmu. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 352 PLN (8 024 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15890027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dwustronny lokal | 350 m do Piotrkowskiej 27867513 15890027 Szukasz bezpiecznej przystani dla kapitału z gwarancją wzrostu wartości? A może idealnego, widocznego miejsca na własną działalność? Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na flagowy lokal usługowy (LU1) w odrestaurowanej kamienicy Zielona Residence. St...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 000 PLN (8 316 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15887378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 2 mieszkania | Słoneczne 77 m² | 3 pokoje 27782656 15887378 Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko 2 wolne mieszkania!Prezentujemy M12 - dwustronny, niezwykle słoneczny ap...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

349 260 PLN (4 536 zł/m2)

3
1
77 m2
-
15840911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26786080 15840911 Przedstawiam Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny położony przy zjeździe z trasy S8 węzeł Julianów o pow. 6,5507 ha. Możliwość dokupienia dodatkowych gruntów o pow. 9,73 ha. Parcela doskonale nadaje się pod inwestycje logistyczne, magazynowo-produkc...

Rawa Mazowiecka (Julianów) (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

8 515 910 PLN (130 zł/m2)

-
-
65507 m2
-
15868061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 Pokoi | 100 m² | Ogród | Idealne dla Rodziny 27363853 15868061 Szukasz miejsca, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a codzienne życie jest po prostu wygodne?M1 w inwestycji Nowa Granitowa to ponad 100 m² dobrze rozplanowanego mieszkania z dostępem do ogrodu, gdzie funkcjonalność idzie w parze z komforte...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 150 PLN (6 492 zł/m2)

6
-
100 m2
-
15841057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787758 15841057 Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 14.94 ha., położony w miejscowości Bagatelka, w powiecie Wieruszowskim, województwie łódzkim. Teren objęty jest MPZP, który przewiduje przeznaczenie działek pod produkcję...

Sokolniki (Bagatelka) (Łódzkie, gm. Sokolniki)

14 940 800 PLN (100 zł/m2)

-
-
149408 m2
-