• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 180

15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15792237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26009970 15792237 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż parterowy budynek o pow. 160 m2. na działce 2150 m2.Media - prąd - obok działki ( możliwość korzystania z prądu podłączonego od innej nieruchomości właściciela, do czasu założenia nowej skrzynki ) - woda - ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

500 000 PLN (3 125 zł/m2)

11
-
160 m2
2010
15505949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20067049 15505949 Polecam wyjątkową nieruchomość położoną w Łodzi na Radogoszczu Wschodzie.Jest to odbudowany zabytkowy pałacyk w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 830 m2, położony na działce - 3 450 m2 ze starodrzewem. Budynek może być wykorzystany jako  restau...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 950 000 PLN (3 554 zł/m2)

11
-
830 m2
2022
15450486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 18845592 15450486 Niezależnie od tego, czy planujesz kontynuować obecny model biznesowy, czy wprowadzić własną koncepcję funkcjonowania obiektu – ta nieruchomość oferuje elastyczność i możliwości, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających przedsiębio...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

13 900 000 PLN (6 043 zł/m2)

12
2
2300 m2
2010
14730930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25479 14730930 OZORKÓW-obiekt o pow. 5858 m2 z szybkim dojazdem do autostrady. Ozorków - miasto położone 20 km. od Łodzi, właśnie tu znajduje się proponowany na sprzedaż 3 piętrowy obiekt o powierzchni 5858,1 m2., na działce 2,500 m2. Budynek ma w podstawie 1830 m2...

Ozorków (Łódzkie, gm. Ozorków)

3 300 000 PLN (563 zł/m2)

11
-
5858 m2
-
15570880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21556086 15570880 Sprzedam biurowiec  w Centrum Łowicza o powierzchni 233,9 m2 pus piwnica o powierzchni 88,2 m2., Biurowiec składa  z parteru o powierzchni 104,30 m2  z sześcioma pomieszczeniami biurowymi, łazienkąWC, pomieszczeniem gospodarczym i socjalnym. Piętro o...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

590 000 PLN

4
2
-
1933
15527290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20534411 15527290 Sprzedaż Bazy transportowej z dużym parkingiem przystosowanym do Tir-ów, w całości nieruchomość ogrodzona. W skład Nieruchomości wchodzą :  biurowiec, warsztat i budynek gospodarczy o łącznej powierzchni 865 m² za cenę 2 500 000 PLN. Baza Transportow...

Chąśno Drugie (Łódzkie, gm. Chąśno)

2 500 000 PLN (12 195 zł/m2)

11
-
205 m2
2012
15877007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27560268 15877007 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy z najemcami, znajdujący się w Tomaszowie Mazowieckim, w doskonałej lokalizacji charakteryzującej się dużym ruchem pieszym i samochodowym. Powierzchnia lokalu wynosi 297 m², co stanowi idealną przestrzeń do prowadz...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

940 000 PLN (3 165 zł/m2)

11
-
297 m2
1999
15702902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24241245 15702902 Lokal użytkowy o powierzchni 108,70 m2, usytuowany w bloku, w świetnej lokalizacji. Przed wejściem do lokalu znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Wjazd przez bramę otwieraną z pilota. Lokal w bardzo dobrym stanie nie wymagający remontu, go...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

460 000 PLN (4 259 zł/m2)

2
1
108 m2
2005
15605826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 22313775 15605826 Oferuję na sprzedaż posiadłość pod stadninę koni, przepięknie umiejscowioną dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość miasta. Działka zlokalizowana w mieście Opoczno, o powierzchni 4,4 ha, w skład zabudowań działki wchodzą: dom po ...

Opoczno (Łódzkie, gm. Opoczno)

5 000 000 PLN (114 zł/m2)

8
1
44000 m2
-
15494109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 19801307 15494109 Na sprzedaż budynek dwu kondygnacyjny , z prosperującym hotelem pracowniczym (hostel), o łącznej powierzchni 1410 m2, położony przy drodze asfaltowej, z dobrym dojazdem, i bardzo dużym parkingiem na około 70 aut. Budynek posiada 160 miejsc noclegowy...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

3 800 000 PLN (2 695 zł/m2)

11
-
1410 m2
1988