• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 769

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15834936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707485 15834936 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Aleksandrowie Łódzkim ul. KonstantynowskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 2. piętrze w zadbanym budynku w świetnej lokalizacji.Lokal składa się z trzech ustawnych ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

455 000 PLN (7 222 zł/m2)

3
1
63 m2
1991
15894020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922862 15894020 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m², położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły przy ulicy Narutowicza w Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum i wygodę miejskiego życia.Lokalizac...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (9 105 zł/m2)

3
1
49.97 m2
1965
15875800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27583823 15875800 Mieszkanie z widokiem na… wszystko co najlepsze – północ i południe w jednym miejscu! Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie przy ul. Ogniskowej 9 w Łodzi – idealne zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomości z możl...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (6 865 zł/m2)

1
-
40.64 m2
1988
15890660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882899 15890660 Marzysz o mieszkaniu, które dopasuje się do Twojego stylu życia, zamiast narzucać gotowe schematy? Wyobraź sobie popołudnia na słonecznym balkonie, gdzie z wysokości ósmego piętra możesz cieszyć się kojącym widokiem na otwartą przestrzeń panoramy osi...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

239 000 PLN (5 025 zł/m2)

2
1
47.56 m2
-
15893701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917601 15893701 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dygasińskiego w Łodzi, w spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
2
46 m2
1930
15865423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300227 15865423 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², zlokalizowane w dzielnicy Bałuty (Doły), przy ul. Franciszkańskiej, ok. 3 km od centrum Łodzi.Lokal znajduje się na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (rok budowy 1975). Mieszkanie jest w b...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

498 000 PLN (8 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15875375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525561 15875375 Szukasz mieszkania, w którym słońce zagląda do okien od rana do wieczora, a widok z balkonu nie kończy się na ścianie sąsiedniego bloku? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!Prezentujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

259 000 PLN (5 232 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1974
15875710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526014 15875710 Szukasz nieruchomości, która pracuje na Ciebie od pierwszego dnia? Ta kawalerka przy ul. Małkowskich 8 to pewny zysk i bezpieczeństwo kapitału.Dlaczego to strzał w dziesiątkę?Najbardziej pożądane 2. piętro: Idealne dla każdego najemcy – od studenta p...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

174 000 PLN (6 383 zł/m2)

1
1
27.26 m2
1970
15875126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525553 15875126 Szukasz ucieczki od zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód mieszkania? A może marzysz o własnym warzywniku i porannej kawie z widokiem na bobry w pobliskim strumyku?Przy ul. Skierniewickiej 2 w Lubochni czeka na Ciebie nieruchomość, która wymyka ...

Lubochnia (Łódzkie, gm. Lubochnia)

129 000 PLN (2 804 zł/m2)

2
1
46 m2
1884
15830381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń i komfort w nowoczesnym budownictwie 26670708 15830381 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku Piastowskim. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo oraz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
80 m2
1976
15872080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485312 15872080 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio od właściciela.Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku z 2025 roku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 23,26 m2, łazienki o powierzchni 3,18 m2 or...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

241 000 PLN (9 269 zł/m2)

1
-
26 m2
2025