• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 760

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15862005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27220541 15862005 Bardzo ładne słoneczne mieszkanie (wschódzachód), czteropokojowe o powierzchni 85,4m2. Położone w Skierniewicach ul. Reymonta na trzecim piętrze. Wygodny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Cztery pokoje (22,4 m2, 9,14 m2 i ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

683 200 PLN (8 038 zł/m2)

4
-
85 m2
1993
15889011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stwórz własne M4 27840314 15889011 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,38 m², położonego na parterze w wieżowcu przy ul. Ćwiklińskiej, na osiedlu Widzew wschód. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej ara...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (7 222 zł/m2)

3
1
63 m2
1978
15875375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525561 15875375 Szukasz mieszkania, w którym słońce zagląda do okien od rana do wieczora, a widok z balkonu nie kończy się na ścianie sąsiedniego bloku? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!Prezentujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

259 000 PLN (5 232 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1974
15849733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26980176 15849733 Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania).Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Jest to jedyne mieszkanie na...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 658 zł/m2)

7
2
120 m2
1908
15875710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526014 15875710 Szukasz nieruchomości, która pracuje na Ciebie od pierwszego dnia? Ta kawalerka przy ul. Małkowskich 8 to pewny zysk i bezpieczeństwo kapitału.Dlaczego to strzał w dziesiątkę?Najbardziej pożądane 2. piętro: Idealne dla każdego najemcy – od studenta p...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

174 000 PLN (6 383 zł/m2)

1
1
27.26 m2
1970
15875126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525553 15875126 Szukasz ucieczki od zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód mieszkania? A może marzysz o własnym warzywniku i porannej kawie z widokiem na bobry w pobliskim strumyku?Przy ul. Skierniewickiej 2 w Lubochni czeka na Ciebie nieruchomość, która wymyka ...

Lubochnia (Łódzkie, gm. Lubochnia)

129 000 PLN (2 804 zł/m2)

2
1
46 m2
1884
15878964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27603153 15878964 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem w świetnie skomunikowanej części Widzewa, w bloku z cegły z 1999 roku.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Lokal jest w pełni wyposażony, kilka lat temu był odświeżany.Opis lo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

989 000 PLN (10 634 zł/m2)

3
2
93 m2
1999
15798547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26175636 15798547 Lokal mieszkalny w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny usługo...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

369 000 PLN (5 952 zł/m2)

2
-
62 m2
2020
15834782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713336 15834782 Samodzielny lokal mieszkalny w kameralnym domu dwulokalowym, z działką i ogródkiem. Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny w domu dwulokalowy...

Ksawerów (Ksawerów) (Łódzkie, gm. Ksawerów)

329 000 PLN (4 838 zł/m2)

2
-
68 m2
1960
15836544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713679 15836544 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 5. piętrze w budynku z windą.Lokal przeszedł generalny remont została wymieniona instalacja elektryczna, a w 2021 roku mieszkanie zostało dodatkowo odświeżone. Całość jest zadbana i gotowa do z...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (9 186 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-