• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 777

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15893142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27900246 15893142 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m², położone na 4. piętrze budynku przy ul. Grabowej 2 (róg ul. Milionowej) w Łodzi. Najważniejsze atuty: 4 niezależne pokoje – idealne pod wynajem oddzielna, widna kuchnia łazienka + osobne ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (6 176 zł/m2)

4
-
61.53 m2
1903
15400859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17709100 15400859 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. sklepów, restau...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

988 960 PLN (8 040 zł/m2)

4
-
123 m2
1914
15893155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901504 15893155 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie w wyższym standardzie, 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 4. piętrze budynku w spokojnej, zielonej okolicy.Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, bardzo dobrym stanem te...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

364 000 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
40 m2
1969
15893156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901509 15893156 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na czwartym piętrze zadbanego budynku na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie.Nieruchomość wyróżnia się bardzo ustawnym układem pomieszczeń, dużym salonem ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

290 000 PLN (5 472 zł/m2)

2
1
53 m2
1973
15872148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485993 15872148 OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie (blok 211).Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

330 000 PLN (4 853 zł/m2)

3
1
68 m2
1971
15887556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785466 15887556 2 pokoje z ogródkiem na Łódzkim Widzewie ! Spokojna okolica i świetny układ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w spokojnej części Łodzi. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z 1980 roku i posiada ogromny atut prywatn...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
44 m2
1980
15893140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3- pokojowe po remoncie 27900243 15893140 Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Łokietka w Sieradzu. W skład mieszkania wchodzą:- Salon - Pokój -Sypialnia - Kuchnia - Łazienka - WC - Korytarz - PiwnicaMieszkanie urządzone jest w n...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

499 360 PLN (8 761 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15890139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 - pokojowe mieszkanie na parterze 27872065 15890139 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,96 m², zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Adama Mickiewicza w Sieradzu.Mieszkanie jest wygodne zarówno dla jednej osoby, osoby starszej, pary, jak i pod inwestycj...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

239 360 PLN (7 040 zł/m2)

2
1
34 m2
1960
15868061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 Pokoi | 100 m² | Ogród | Idealne dla Rodziny 27363853 15868061 Szukasz miejsca, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a codzienne życie jest po prostu wygodne?M1 w inwestycji Nowa Granitowa to ponad 100 m² dobrze rozplanowanego mieszkania z dostępem do ogrodu, gdzie funkcjonalność idzie w parze z komforte...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 150 PLN (6 492 zł/m2)

6
-
100 m2
-
15892450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898780 15892450 Bezczynszowe, przestronne mieszkanie w kameralnej prywatnej kamienicy z dużym potencjałem, w cenie garaż murowany. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży widne mieszkanie z potencjałem o p...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
-
60 m2
1940
15892447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898772 15892447 Mały metraż, parter z balkonem jedno z najbardziej poszukiwanych mieszkań na rynku!Przy ul. Trzcińskiej w Skierniewicach czeka funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,94 m², które świetnie sprawdzi się zarówno dla seniora, młodej pary, j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

345 000 PLN (9 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1980