• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 477

15865680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom parterowy | 4 pokoje | 3 km Zduńska Wola 27304269 15865680 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 103,97 mkw w Paprotni, gm. Zapolice.Idealny dla osób szukających nieruchomości do wykończenia lub mających w planach budowę domu parterowego z poddaszem nieużytkowym.Atutem nieruchomoś...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

485 360 PLN (3 649 zł/m2)

4
1
133 m2
2025
15691284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dostępny od zaraz 24014450 15691284 Na sprzedaż nieruchomość w Zduńskiej Woli przy ul. Nerskiej w województwie łódzkim. Dom ma powierzchnię całkowitą 184 mkw, a jego powierzchnia użytkowa to 111,42 mkw.Działka o powierzchni 409 m² ogrodzona i zadbana, z licznymi nasadzeniami, o regular...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

495 360 PLN (2 692 zł/m2)

5
2
184 m2
-
15878140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z wieloma możliwościami 27589394 15878140 Przedstawiam Państwu na sprzedaż duży dom z częścią podpiwniczoną oraz piętrem i poddaszem nieużytkowym w Dobroniu w powiecie pabianickim, w województwie łódzkim.Jego powierzchnia użytkowa to 339,10 mkw.Dom można przystosować pod rodzinę, działalność...

Dobroń (Łódzkie, gm. Dobroń)

939 360 PLN (2 771 zł/m2)

5
3
339 m2
1990
15864058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy na Stokach | 6 pokoi | 27264255 15864058 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita domu to 340 m², a powierzchnia użytkowa...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 099 360 PLN (3 233 zł/m2)

6
2
340 m2
-
15666790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny obok Sieradza 23589323 15666790 Na sprzedaż dom wolnostojący w Dzigorzewie, w gminie Sieradz, w województwie łódzkim. Nieruchomość jest zadbana i gotowa do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita domu to 229 m² a jego powierzchnia użytkowa 83,9 m².Układ pomieszczeń umożliwia zaaranżow...

Dzigorzew (Łódzkie, gm. Sieradz)

890 360 PLN (3 888 zł/m2)

3
1
229 m2
2009
15840450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący wśród natury, 5 pokoi, staw 26775079 15840450 Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w Kłoniszewie, gm. Zadzim, powiat poddębicki. Powierzchnia całkowita domu to 210,8 m², a użytkowa to 129,4 m². To idealne miejsce dla osób ceniących sobie prywatność i kontakt z naturą.Dojazd do Zadz...

Kłoniszew (Łódzkie, gm. Zadzim)

679 360 PLN (3 235 zł/m2)

5
2
210 m2
2010
15751995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w centrum Zduńskiej Woli 25151048 15751995 Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli.Powierzchnia całkowita to 210,10 m², a powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m². Całość znajduje się na działce o powierzchni 801 m². Nieruchomość położon...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

545 360 PLN (4 507 zł/m2)

4
2
121 m2
-
15864994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pompą ciepła, 4 pokoje, stan deweloperski 27277641 15864994 Nieruchomość na sprzedaż w Łasku przy ul. Sienkiewicza. Dom ma powierzchnię całkowitą 111 mkw, a użytkowej około 78 mkw.Został wybudowany z cegły w 1970 roku przeszedł generalny remont i jest w stanie deweloperskim.Posiada nowoczesne energooszczędne ...

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

615 360 PLN (5 544 zł/m2)

4
1
111 m2
1970
15751994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny i letniskowy na działce 25151049 15751994 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 230,13 m², położony na rozwijającym się osiedlu w Orpelowie, gm. Dobroń przy ulicy Prostej.Ogromnym atutem jest dom rekreacyjny z doprowadzonym prądem i wodą dają...

Orpelów (Łódzkie, gm. Dobroń)

665 360 PLN (2 893 zł/m2)

5
-
230 m2
2022
15848900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26951192 15848900 Dom z budynkiem gospodarczym i garażem – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 mkw. położony na działce w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna. Nieruchomość obejmuje budynek mieszkalny oraz budynek g...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
1
160 m2
1995
15840827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784806 15840827 Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż.Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, niedaleko Zalewu Zadębie. Idealna lokalizacja dla osób cen...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 900 000 PLN (9 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2010
15875541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563340 15875541 Jeśli szukasz przestronnego, energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta - to oferta stworzona z myślą o Tobie. Ten nowoczesny dom w Rakowie łączy w sobie funkcjonalność, komfort i przemyślane rozwiązan...

Raków (Łódzkie, gm. Moszczenica)

899 000 PLN (7 110 zł/m2)

4
1
126.44 m2
2011