• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 482

15858137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27139943 15858137 Budynek mieszkalno-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 486m2 posadowiony na działce o powierzchni 2227 m2. W budynku usytuowano dwa niezależne mieszkania. Pierwsze mieszkanie na parterze: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. Drugie miesz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 770 000 PLN (3 642 zł/m2)

8
-
486 m2
1992
15288848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14833702 15288848 Nieruchomość w pobliżu rzeki Rawki o powierzchni 4744m2, usytuowana w doskonałej lokalizacji (10 minut piechotą do PKP, sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła, wszystko w promieniu 300-1500 metrów), dogodny dojazd. Na terenie działki zn...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

465 000 PLN (4 650 zł/m2)

2
1
100 m2
1957
15888411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813971 15888411 Szukasz nowego, dobrze rozplanowanego domu? Nie chcesz tracić czasu na szukanie działki, doprowadzenie mediów i ponosić trudów budowy? Czytaj dalej! Oferta sprzedaży – Nowoczesny dom na obrzeżach Łodzi – Feliksin Lokalizacja: Młode osiedle domków je...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 094 000 PLN (9 350 zł/m2)

3
1
117 m2
2022
15875073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527170 15875073 Szukasz domu, który łączy zapach nowości z możliwością własnej aranżacji wnętrz? Ta nieruchomość to czysta karta w standardzie premium, gotowa na Twoje pomysły!Dom przeszedł generalny remont w 2024 roku – od nowych instalacji, przez docieplenie, aż p...

Lubochnia (Łódzkie, gm. Lubochnia)

599 000 PLN (5 348 zł/m2)

4
3
112 m2
-
15875850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526055 15875850 Szukasz miejsca, gdzie Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie biegać po trawie, a Ty w końcu znajdziesz czas na poranną kawę w ciszy, nie rezygnując z bliskości miasta?Zapraszamy do Katarzynowa (gm. Koluszki) – miejsca, które łączy nowoczesny komfort z ...

Katarzynów (Łódzkie, gm. Koluszki)

524 000 PLN (4 985 zł/m2)

5
2
105.11 m2
2023
15875486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525548 15875486 Dom, który zarabia na siebie! Fotowoltaika, Pompa Ciepła i 5 minut do Zalewu. Szukasz miejsca, gdzie nowoczesność spotyka się z przestrzenią, a rachunki za ogrzewanie przestają istnieć? Ten dom w Strzelcach (gm. Mniszków) to propozycja dla osób, któr...

Strzelce (Łódzkie, gm. Mniszków)

499 000 PLN (3 327 zł/m2)

5
-
150 m2
1985
15875222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527177 15875222 Szukasz miejsca, które stanie się Twoim azylem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Marzysz o porannej kawie pod własnymi świerkami i zbieraniu grzybów bez wychodzenia z posesji?Przedstawiamy nieruchomość z ogromnym potencjałem, która czeka...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

2
-
100 m2
-
15875315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526219 15875315 Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego – przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie.To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę. Mamy tu 4,19 hektara ziemi, potężny dom i infrastruktur...

Chlebów (Łódzkie, gm. Lipce Reymontowskie)

599 000 PLN (2 674 zł/m2)

8
4
224 m2
1984
15875874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526144 15875874 Szukasz domu, który nie kończy się na czterech ścianach, ale oferuje styl życia, o jakim inni tylko marzą? Przedstawiamy nieruchomość, gdzie prestiż spotyka się z naturą, a przestrzeń daje nieskończone możliwości.Ta wyjątkowa posiadłość to połączenie...

Józefin (Łódzkie, gm. Ujazd)

1 149 000 PLN (6 839 zł/m2)

4
2
168 m2
2010
15703000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Co za dom! Wiele możliwości w jednym. 24241881 15703000 Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom parterowy o powierzchni całkowitej 220 m², położony w spokojnej części Krośniewic, na pięknej działce o powierzchni 1128 m². Nieruchomość wyróżnia się nietuzinkowym układem - została podzielona na dwie nieza...

Kutno (Łódzkie, gm. Kutno)

750 360 PLN (3 411 zł/m2)

3
2
220 m2
1986
15662389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród drzew i śpiewu ptaków 23497563 15662389 Sielskie życie w zasięgu ręki - siedlisko z duszą i ogromnym potencjałem na ponad 4 hektarach ziemiMarzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, w której możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce na ziemi - dom, agroturystykę, stadninę...

Dąbrowa Rusiecka (Łódzkie, gm. Rusiec)

349 360 PLN (4 991 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15666794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje miejsce na ziemi – dom z dużą działką! 23590608 15666794 Miejscowość Klonowa I to część gminy Klonowa w powiecie sieradzkim, licząca ok. 650 mieszkańców. Sąsiaduje z sołectwami: Bogusy, Morasy, Górka Klonowska, Pawelce, Lesiaki, Lipicze i Owieczki. Teren o przeważającej funkcji mieszkalnej, usługowej, roln...

Klonowa (Łódzkie, gm. Klonowa)

429 360 PLN (2 385 zł/m2)

7
1
180 m2
1981