• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 761

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15893155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901504 15893155 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie w wyższym standardzie, 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 4. piętrze budynku w spokojnej, zielonej okolicy.Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, bardzo dobrym stanem te...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

364 000 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
40 m2
1969
15792910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26026993 15792910 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m² pełnej własności!Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200 m od tętniącej życiem ul. Piotrkowskiej i 150 m od kultowej Manufaktury...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
68 m2
1959
15793042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26030108 15793042 69 m² z BALKONEM w SERCU Łodzi Twoja szansa na klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta!Adres marzeń: ul. Gdańska, zaledwie 200 m od legendarnej Piotrkowskiej i 300 m od tętniącej życiem Manufaktury tu historia spotyka się z nowoczesnością a k...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (4 638 zł/m2)

3
1
69 m2
1944
15520596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20388838 15520596 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 36 m2. znajdujące się w malowniczej lokalizacji Aleksandrów Łódzki, Targowy Rynek. Mieszkanie charakteryzuje się doskonałymi warunkami świetlnymi, dzięki dużym oknom wychodzącym na park, co ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

296 000 PLN (4 111 zł/m2)

2
1
72 m2
1952
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010
15846299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26879969 15846299 ŁÓDŹ - POLESIE ul. Kowieńska, na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,88 m2, usytuowana na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone w sprzęt AGD. Budynek został ocieplony ma nowy dach, elewację, okna,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

238 000 PLN (12 526 zł/m2)

1
1
19 m2
1910
15831341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26691897 15831341 Wyjątkowe mieszkanie 57 m² w prestiżowym, zamkniętym osiedlu Maestria Park II w Łodzi (Złotno Polesie).Mieszkanie od pierwszego Właściciela, wykończone na własny użytek, z dbałością o jakość, funkcjonalność i detale. Jasne, pełne naturalnego światła...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

694 600 PLN (12 186 zł/m2)

2
1
57 m2
2022
15826941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633288 15826941 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze.Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni, łazienki, toalety,  przedpokoju i balkonu.Ekspozycja okien południe i p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

365 000 PLN (6 404 zł/m2)

4
1
57 m2
1975
15170803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 11571335 15170803 ŁÓDŹ - RADOGOSZCZ WSCH. mieszkanie w kamienicy 32 m2, parter,ogródek,w pełni wyposażone. Zapraszam - mieszkanie na parterze 32 m2. z ogródkiem 10 m2 w pełni wyremontowanej kamienicy.Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym - 28,67 m2,łazienki - ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

1
1
32 m2
1932
14901291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4333251 14901291 ŁÓDŹ-POLSIE- urządzone mieszkanie o pow. 26,06 m2 z balkonem w kamienicy. Polecam Państwu na sprzedaż urządzone mieszanie o powierzchni 26,06 m2 w zrewitalizowanej kamienicy. Budynek został docieplony ma nową elewację, dach, klatki schodowe oraz pral...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

286 660 PLN (11 025 zł/m2)

1
1
26 m2
1910
15441945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18647162 15441945 Witam, prezentuje państwu 40 metrowe mieszkanie w sercu łodzi. Znajduję się ono na prywatnym osiedlu, zamykanym z pilota. Kamienica zewnątrz jest w świetnym stanie. Samo mieszkanie posiada 2 pokoje sypialnie oraz salon. Posiada również sporą kuchnie ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 000 PLN (7 912 zł/m2)

2
1
34 m2
1900