• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 776

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15875843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526039 15875843 Kawalerka 27,21 m² w doskonałej lokalizacji – Łódź Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 27,21 m², położona na 4 piętrze w czteropiętrowym, zadbanym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się w znakomitym punkcie miasta – w bezpośrednim sąs...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

179 000 PLN (6 578 zł/m2)

1
-
27.21 m2
1950
15895285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961963 15895285 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w budynku nr 64, przy ul. Rewolucji 1905 roku . To doskonała lokalizacja dla osób, które cen...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

410 000 PLN (13 226 zł/m2)

1
1
31 m2
2010
15895284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961962 15895284 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Dąbrowie, przy ul. J. Dąbrowskiego - w części miasta z dobrze rozwiniętą infrastrukturą osiedlo...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15875340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527288 15875340 Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz! Usytuowane na pierwszym piętrze bloku z windą, to idealne miejsce, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl.Funkcjonalny ukła...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (8 833 zł/m2)

3
1
55.36 m2
1975
15895238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961043 15895238 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,79 m², położone na 11 piętrze zadbanego bloku z nową windą na popularnym osiedlu Okrzei w Bełchatowie.Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i przeszło generalny remont. L...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

309 000 PLN (8 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15894165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933062 15894165 Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20 m2 usytuowaną na 3 piętrze, 4- piętrowego bloku przy ul. Łącznej w Łodzi. Blok po termomodernizacji oddalony od ulicy, w otoczeniu zieleni z dużym parkingiem. Lokalizacja oferującą spokojną okolicę, dog...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1975
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15869675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27407153 15869675 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Norwida w miejscu, które daje prawdziwy komfort codziennego życia.To przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu. Jasny, ustawny salon z ekspozycją n...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

540 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15865052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282571 15865052 Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m², zlokalizowane na popularnym i zielonym osiedlu przy ul. Felińskiego w Łodzi (Dąbrowa). To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestyc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 976 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15833660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26807837 15833660 Mieszkanie o pow 36,2m2 w pobliżu Manufaktury .To może być miejsce, którego szukasz! Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrów handlowych, szkół, przedszkoli oraz terenów zielonych, co sprawia, że jest to doskonała propozycja dla...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 361 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15872148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485993 15872148 OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie (blok 211).Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

330 000 PLN (4 853 zł/m2)

3
1
68 m2
1971