• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 774

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15889446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie! 3 pokoje! balkon! 27850384 15889446 Sprzedam stylowe mieszkanie 61,28 mkw w Łodzi przy ul. Bednarskiej, gdzie klasyka miesza się z nowoczesnością w pięknie urządzonych 3 pokojach na 3 piętrze, z balkonem i komórką lokatorską.Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości. Mieszkanie znajduj...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 360 PLN (8 530 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15824728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BUGAJ dla aktywnych! 3pokoje 27184203 15824728 To nie jest mieszkanie dla każdego. To przestrzeń dla tych, którzy chcą złapać oddech, zwolnić tempo i żyć bardziej - wygodnie, świadomie i po swojemu.Już od progu czuć, że to miejsce ma w sobie coś wyjątkowego. Przestrzeń niemal 69 m² została zaproj...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1994
15830915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia 3 pokoje 26682512 15830915 Są takie miejsca, które od progu dają poczucie, że ktoś tu naprawdę dobrze zaplanował codzienne życie.To właśnie jedno z nich.Na trzecim piętrze zadbanego budynku z 2003 roku, przy ul. Romanowskiej, znajduje się mieszkanie, które na powierzchni 76,8 ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

628 360 PLN (8 268 zł/m2)

3
1
76 m2
2003
15803647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26300784 15803647 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:To spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się sklepy, lokale usługowe oraz punkty gastrono...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

475 000 PLN (11 047 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15885297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722346 15885297 Przedstawiamy ofertę własnościowego mieszkania o powierzchni 36,71 m², zlokalizowanego na parterze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Paderewskiego na Górnej w Łodzi. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji w ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 219 zł/m2)

2
1
36.71 m2
1974
15889383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849864 15889383 M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (6 463 zł/m2)

2
-
41 m2
1965
15875457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525514 15875457 Poranek w tym mieszkaniu zaczyna się od światła. Południowa ekspozycja okien sprawia, że wnętrze jest jasne, ciepłe i przyjemne przez cały dzień. Naturalne słońce buduje atmosferę, a wyjście na balkon daje przestrzeń na chwilę oddechu i codzienny ryt...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

287 000 PLN (7 919 zł/m2)

2
1
36.24 m2
1985
15830440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673418 15830440 TEKLINÓW - nowoczesne mieszkania, ogrzewanie gazowe OSTATNIE DUŻE MIESZKANIE NA PARTERZE Z OGRÓDKIEM!!! POW. MIESZKANIA 67.80M2 CENA 453480 ZŁ KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkania usy...

Teklinów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

447 480 PLN (6 679 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15879077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27607727 15879077 Nowoczesne mieszkanie w Wieruszowie z dużym ogródkiem, garażem i komórką lokatorską - gotowe do zamieszkania! Oferujemy do sprzedaży nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Wieruszowie. Mieszkani...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

609 000 PLN (11 073 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15867644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27350306 15867644 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów To duża inwestycja deweloperska, która obejmuje budowę 8 budynków wielorodzinnych, w których zaplanowano łącznie 409 mieszkań oraz 11 lokali usługowych. Pierwsz...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

391 700 PLN (8 160 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15707020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24311353 15707020 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności w Wieruszowie. To duża inwesty...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

362 900 PLN (8 064 zł/m2)

2
-
45 m2
2025