• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 470

15863799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27256645 15863799 RĄBIEŃ - dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2. usytuowany na działce503 m2.Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja.Ogrzewanie podłogowe, piec na gaz dwufunkcyjny Viessmann.Dom posiada duże okna i wyjątkowo wysokie pomi...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 100 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
3
140 m2
2026
15806790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26352309 15806790 PABIANICE - dom w północnej części miasta w stanie surowym otwartym o powierzchni 380 m2 na działce 1088 m2.Media - prąd na działce - woda i gaz w ulicyDach - blachówka ceramiczna.Wejście od wschodu.Oferta dla osób ceniących przestrzeń.Cic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (2 770 zł/m2)

5
3
379 m2
2022
15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

910 000 PLN (3 333 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15631165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22866600 15631165 WOLA GRZYMKOWA - dom ( projekt dom w kruszczykach 11 ) parterowy w stanie deweloperskim o  podwyższonym standardzie o powierzchni 80,72 m2. na działce 600 m2.Media - prąd, woda, gaz, szambo ( 10 m3. ), lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.Cena zawier...

Wola Grzymkowa (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

599 900 PLN (7 499 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15877640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575954 15877640 Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pabianicach (Piaski) o powierzchni użytkowej 180 m² + 83 m² piwnicy, usytuowany na działce 629 m². Nieruchomość z 1986 roku, po termomodernizacji, gotowa do zamieszkania.Dom oferuje 7 pokoi i 3 kondygnacje. W pełni pod...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (4 008 zł/m2)

5
1
262 m2
1986
15728120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24733658 15728120 Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 69,18 m2 z osobnym garażem na działce 689 m2., usytuowany w miejscowości Ruda-Bugaj.Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju.Media - prąd, woda ...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

680 000 PLN (9 855 zł/m2)

3
1
69 m2
2000
15480042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19497656 15480042 Proponuję Państwu na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Petrykozy o powierzchni 215 m2 na działce 848 m2 z garażem na dwa samochody - 40 m2. Na parterze, który wymaga odświeżenia do dyspozycji przyszłych właścicieli są sypialnia i łazienka, n...

Petrykozy (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 000 PLN (3 922 zł/m2)

5
1
255 m2
2014
15192746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12173391 15192746 PABIANICE-dom 375 m2 do remontu na działce 1208 m2 Na sprzedaż dom o pow. 375 m2 z działką 1208 m2, położony w Pabianicach na ulicy Warszawskiej. Media - woda miejska oraz studnia, prąd, gaz, kanalizacja.Na terenie wolnostojący garaż na dwa samochod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

670 000 PLN (1 787 zł/m2)

9
3
375 m2
1980
15053439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8304716 15053439 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-dom w zabudowie szeregowej 108 m2 plus 20 m2 poddasza niewliczone w cenę. Polecam Państwu segment środkowy - 108 m2 z dodatkową powierzchnią poddasza-20 m2.Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym,2 łazienek,3 sypialni,garderoby...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

623 268 PLN (5 771 zł/m2)

4
2
108 m2
2023
14865978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3623329 14865978 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-dom w stanie deweloperskim-174 m2 z garażem na dwa auta. Polecam Państwu serdecznie dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 174 m2 na działce 925 m2. Znajduje się on w bardzo lubianej okolicy ul. Torfowej. Na parterze ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 450 000 PLN (8 056 zł/m2)

4
2
180 m2
2022
14666798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 158764 14666798 Rąbień - dom 133 m2 + poddasze użytkowe i garaż na 2 samochody. Zapraszam- do kupienia dom w stanie deweloperskim,zbudowany z wysokiej jakości materiałów o pow. 133 m2. z poddaszem użytkowym (około 100 m2.) oraz garażem na dwa samochody(36 m2.).Do dy...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
1
132 m2
2021
15434933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18463695 15434933 Na sprzedaż dom o pow. 240 m2  z zadbaną działką - 1081 m2.Na nowych właścicieli czeka przestronne, dobrze zaplanowane, ciepłe, pełne światła wnętrze.Parter - wiatrołap ,przedpokój, hol, otwarta kuchnia, spiżarnia., jadalnia, toaleta, salon, dwa poko...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 590 000 PLN (5 658 zł/m2)

6
2
281 m2
2012