• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 771

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15834209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788184 15834209 Opiekun oferty:Monika Bistułatel.: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Kpt. Franciszka Żwirki, w samym sercu Łodzi. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nieruchomość od ul. Piotrkowskiej najpopularni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (8 804 zł/m2)

2
1
51 m2
1910
15022387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7137174 15022387 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach.Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej aranżacji, w spoko...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

684 000 PLN (7 953 zł/m2)

3
-
86 m2
2006
15790432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25965300 15790432 OSTATNIE TAKIE MIESZKANIE - CENA NIŻSZA NIŻ U DEWELOPERA.ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA MIESZKANIA W 4 STANDARDACH DO WYBORUKilińskiego 12 - SŁONECZNE TARASY -  miejsce w sercu miasta.Ta inwestycja, oddana do użytku w 2025 roku już stała się jedną ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (12 258 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15583141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21841244 15583141 Nie ma na mapie Łodzi wielu tak optymalnych, ze względu na lokalizację, miejsc do zamieszkania dla wielbicieli wielkomiejskiego stylu życia jak prezentowane mieszkanie przy ulicy Północnej tuż obok Teatru Muzycznego. Jesteśmy w tym miejscu nieco odda...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

547 000 PLN (7 493 zł/m2)

3
1
73 m2
1920
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15893307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906815 15893307 Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony pó...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15740314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24949903 15740314 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m², położonego na drugim piętrze kamienicy z lat 30. XX wieku przy ulicy Nawrot 92. Kamienica z możliwością parkowania na z...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

264 947 PLN (4 999 zł/m2)

2
1
53 m2
1930
15712317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24419811 15712317 Jeżeli zajrzeliście Państwo tutaj, to zapewne marzycie o życiu w spokojnym otoczeniu przyrody z łatwym dostępem do infrastruktury miasta. Zapewni to wszystko przestronne, bezczynszowe mieszkanie w domu jednorodzinnym, położone w spokojnej i zielonej ...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

599 999 PLN (2 899 zł/m2)

3
1
207 m2
1993
15849339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26963680 15849339 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony dzięki dwustronnej ekspozycji wschód zachód.W jego skład wchodzą trzy ust...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15799938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200272 15799938 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowanego na czwartym piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ulicy Zapolskiej na łódzkiej Górnej.Ta oferta jest skierowana dla osób poszuk...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (8 455 zł/m2)

2
1
33 m2
1968
15893646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915363 15893646 Szukasz mieszkania, w którym nie musisz wybierać między bliskością centrum a spokojem? Zapraszam na łódzkie Bałuty, gdzie przy ul. Limanowskiego czeka wnętrze, które zaskakuje przestronnością i funkcjonalnością.Twoje wnętrze to: 52,73 m² To mieszkani...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

409 000 PLN (7 757 zł/m2)

2
1
52.73 m2
1970