• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 482

15848900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26951192 15848900 Dom z budynkiem gospodarczym i garażem – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 mkw. położony na działce w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna. Nieruchomość obejmuje budynek mieszkalny oraz budynek g...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
1
160 m2
1995
15840827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784806 15840827 Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż.Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, niedaleko Zalewu Zadębie. Idealna lokalizacja dla osób cen...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 900 000 PLN (9 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2010
15694315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081007 15694315 Dom- segment, typu bliźniak na sprzedaż 105 m² 5 minut od centrumLokalizacja Kameralne położenie z szybkim dojazdem do centrum* Idealne miejsce dla osób szukających wygody i spokoju Powierzchnia i standard Dom o powierzchni 105 m²* Stan deweloper...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

620 000 PLN (5 905 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15666102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584661 15666102 Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną infrastrukturę, gwarantującą wygodę codziennego życia : w pobliżu szko...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

419 000 PLN (2 328 zł/m2)

6
1
180 m2
1970
15754251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25229276 15754251 Na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek w  Skierniewicach, na osiedlu Widok.Osiedle Widok jest jedną z największych dzielnic miasta, z kompletną infrastrukturą codzienną i dobrze rozwiniętą siecią komunikacji.Wciąż realizowane nowe inwestycje w tej cz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

758 000 PLN (2 369 zł/m2)

4
1
320 m2
1989
15876747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27550891 15876747 Dom w świetnej lokalizacji Skierniewice, Widok, os. PółnocneNa sprzedaż dom jednorodzinny (pow. 134m2) położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Skierniewicach. Dom piętrowy z podpiwniczeniem.Najważniejsze atuty nieruchomości: dos...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

930 000 PLN (6 643 zł/m2)

6
2
140 m2
1998
15746101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25069740 15746101 Na sprzedaż dom położony w wyjątkowym miejscu w Budach Grabskich pod Skierniewicami, w otoczeniu lasów Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i nad malowniczą rzeką Rawką.Ta oferta to nie tylko możliwość nabycia domu, to szansa na życie bliżej natury, g...

Budy Grabskie (Łódzkie, gm. Skierniewice)

695 000 PLN (2 613 zł/m2)

2
1
266 m2
2000
15671066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23662456 15671066 Na sprzedaż : klimatyczny, drewniany dom na osiedlu Widok w Skierniewicach. Unikalna, nieruchomość z duszą idealna propozycja w doskonałej cenie, dla miłośników historii, klimatycznych wnętrz i nietuzinkowej architektury.Opis nieruchomości: Drew...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

220 000 PLN (2 366 zł/m2)

3
1
93 m2
1940
15660457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23464046 15660457 Na sprzedaż urokliwy dom z własnym stawem w miejscowości Borysław - 50 km od Łodzi. Nieruchomość może być letnim domem lub całorocznym.Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z komfortem codziennego życia wśród ciszy i zieleni ?A może poszukujes...

Borysław (Łódzkie, gm. Głuchów)

695 000 PLN (5 187 zł/m2)

4
2
134 m2
1990
15845092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26850801 15845092 Na sprzedaż dom bliźniak w Skierniewicach o powierzchni 109 m², w cenie 420 000 PLN, co daje 3 853 PLN za m². Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, zaledwie 3 minuty samochodem od centrum miasta. Dom został zbudowany w 1981 roku i wyma...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

420 000 PLN (3 853 zł/m2)

4
2
109 m2
1981
15672976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698004 15672976 Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Esterce - cisza, przestrzeń, romantyczne położenie. Szukasz domu, gdzie jedynym Twoim sąsiadem będzie natura? Mamy coś wyjątkowego !!!Kameralny dom na wzgórzu, z dala od zabudowań!!!Nowy dom jednorodzinny położony na...

Esterka (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 099 000 PLN (7 476 zł/m2)

5
2
147 m2
2020
15875544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527636 15875544 Mały, ciepły dom 108 m² Pompa ciepła Fotowoltaika Rekuperacja Działka 900 m² okolice Zduńskiej Woli. Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 108 m², położony w spokojnej okolicy w pobliżu Zduńska Wola. Idealna pro...

Ostrówek (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

810 000 PLN (6 750 zł/m2)

4
1
120 m2
2021