• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 473

15799453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26187678 15799453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam mam do sprzedania nowy dom pod Łodzią w okolicach Rokicin powiat Tomaszów mazowiecki gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszkania, piętro w stani...

Rokiciny (Łódzkie, gm. Rokiciny)

800 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
140 m2
2020
15703000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Co za dom! Wiele możliwości w jednym. 24241881 15703000 Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom parterowy o powierzchni całkowitej 220 m², położony w spokojnej części Krośniewic, na pięknej działce o powierzchni 1128 m². Nieruchomość wyróżnia się nietuzinkowym układem - została podzielona na dwie nieza...

Kutno (Łódzkie, gm. Kutno)

750 360 PLN (3 411 zł/m2)

3
2
220 m2
1986
15662389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród drzew i śpiewu ptaków 23497563 15662389 Sielskie życie w zasięgu ręki - siedlisko z duszą i ogromnym potencjałem na ponad 4 hektarach ziemiMarzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, w której możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce na ziemi - dom, agroturystykę, stadninę...

Dąbrowa Rusiecka (Łódzkie, gm. Rusiec)

349 360 PLN (4 991 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15887498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784506 15887498 Uroczy domek z ogródkiem w świetnej lokalizacji w Zgierzu.Na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na przytulnym osiedlu w Zgierzu, przy ulicy Nowy Świat.Nieruchomość stanowi skrajny segment, co zapewnia większą prywatność oraz...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

550 000 PLN (6 395 zł/m2)

3
1
86 m2
1999
15867159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336936 15867159 Na sprzedaż wolnostojący dom w Skierniewicach, dzielnicy Zadębie o powierzchni 110 m²! Cena wynosi 819 000 PLN, co daje 7 445 PLN za metr kwadratowy. Ta słoneczna nieruchomość z pięknym widokiem na ogród jest doskonałą propozycją dla osób ceniących k...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

763 000 PLN (6 936 zł/m2)

5
1
110 m2
1980
15896892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy komfort w leśnej scenerii 27991210 15896892 Na sprzedaż wyjątkowy, dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 145 m², położony w  miejscowości Rossoszyca, w gminie Warta. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1 217 m², która zapewnia komfort, prywatność ...

Rossoszyca (Łódzkie, gm. Warta)

1 189 360 PLN (8 202 zł/m2)

3
2
145 m2
2015
15857137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy, parterowy dom marzeń pod lasem! 27114177 15857137 Nowoczesny dom przy lesie - gotowy do zamieszkania Sokola Góra 15 min od Aleksandrowa ŁódzkiegoSzukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo, a jednocześnie mieć miasto w zasięgu kilku minut? Ten dom może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesny,...

Sokola Góra (Łódzkie, gm. Parzęczew)

799 360 PLN (11 755 zł/m2)

3
1
68 m2
2021
15864059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom + parter z oddzielnym niezależnym wejściem 27264257 15864059 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,43 m², położony na ładnej, ustawnej działce o powierzchni 667 m² (ok. 36 × 18 m).Posiada garaż w bryle budynku oraz parter o powierzchni 73,12 m² z niezależnym, oddzielnym wejście...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

950 360 PLN (7 255 zł/m2)

5
1
131 m2
2001
15844387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Polichno - dom z działką 3245 m²- spokojna okolica 26833508 15844387 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze siedliskowej położona w miejscowości Polichno, w gminie Wolbórz, powiat piotrkowski- w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do większych ośrodków miejskich. Nieruchomość stanowi działka rolna o powier...

Polichno (Łódzkie, gm. Wolbórz)

349 360 PLN (108 zł/m2)

2
1
3245 m2
1982
15463509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w stanie surowym zamkniętym 19132632 15463509 Oferujemy na sprzedaż przestronny, parterowy dom z 2023 roku o pow. użytkowej 245,49 mkw w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej miejscowości Ruda, zaledwie kilka kilometrów od Sieradza. To doskonała okazja dla osób, które marzą o własnym...

Ruda (Łódzkie, gm. Sieradz)

619 360 PLN (2 212 zł/m2)

4
2
280 m2
2023
15877200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27562653 15877200 Na sprzedaż działka o powierzchni 1569 m² położona w malowniczej, spokojnej części Łodzi – Nowosolna, ul. Grabińska. Teren ogrodzony, z dostępem do prądu, wody oraz szamba, co czyni ją gotową do użytkowania! Na działce znajduje się urokliwy, partero...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (6 138 zł/m2)

2
1
65 m2
1983
15877015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po generalnym remoncie + 2 budynki gospodarcze 27560270 15877015 Na sprzedaż nieruchomość położona w Zelowie przy ul. Leśnej, na działce o powierzchni 7879 m². Budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 120 m² (parter + poddasze użytkowe) po kompleksowym remoncie przeprowadzonym w 2024 roku.Jest w pełni przygot...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

1 050 360 PLN (8 753 zł/m2)

2
1
120 m2
-