• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 469

15857137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy, parterowy dom marzeń pod lasem! 27114177 15857137 Nowoczesny dom przy lesie - gotowy do zamieszkania Sokola Góra 15 min od Aleksandrowa ŁódzkiegoSzukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo, a jednocześnie mieć miasto w zasięgu kilku minut? Ten dom może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesny,...

Sokola Góra (Łódzkie, gm. Parzęczew)

799 360 PLN (11 755 zł/m2)

3
1
68 m2
2021
15848481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wiejski z potencjałem – 4500 m² terenu + garaż 26938603 15848481 Dom wiejski z klimatem i ogromnym potencjałem - 5400 m² działki!Na sprzedaż urokliwy dom wiejski w Morawkach, z 1930 roku o powierzchni ok. 90 m², po remoncie przeprowadzonym w 2018 roku. Nieruchomość położona jest na dużej działce o powierzchni 5400...

Morawki (Łódzkie, gm. Błaszki)

369 360 PLN (4 104 zł/m2)

2
1
90 m2
1930
15875194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27527190 15875194 Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód nowoczesnego życia? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w obrębie Kontrewers w Zgierzu – dom, który łączy w sobie urok natury z pełną funkcjonalnością.Nieruchomość o powierzch...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

1
1
35 m2
2010
15369891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16999420 15369891 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z rozległą ziemią o powierzchni aż 6,5 hektara, położone w malowniczej miejscowości Biała Wieś, gmina Biała Rawska, powiat Rawski, województwo Łódzkie. Szerokość działki ok. 83 m. To idealna propozycja dla osób ma...

Biała Wieś (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

799 000 PLN (12 zł/m2)

2
-
65000 m2
-
15889636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856593 15889636 Na sprzedaż atrakcyjny dom typu 'stan surowy zamknięty' położony w Skierniewicach, na ulicy Kosynierów. Powierzchnia nieruchomości wynosi 142 m², a cena to 750 000 PLN, co daje 5 293 PLN za m². To nowoczesny budynek wybudowany w 2025 roku. ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

750 000 PLN (5 319 zł/m2)

4
2
141 m2
2025
15865259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27290396 15865259 Do sprzedaży niewielki murowany dom na działce o powierzchni około 70 m2 na działce 867 m2 w miejscowości Czechowice (gm. Żelechlinek).Dom do własnej aranżacji z częściowo rozpoczętym remontem. Można wydzielić 23 pokoje, oddzielną kuchnię lub aneks. ...

Czechowice (Łódzkie, gm. Żelechlinek)

239 000 PLN (3 414 zł/m2)

2
1
70 m2
1980
15852069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27024946 15852069 Duży dom po generalnym remoncie 245 m² dwa niezależne mieszkania ZelówNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 245 m² (183 m² powierzchni mieszkalnej), położony w spokojnej części miejscowości Zelów, pomiędzy Łaskiem a B...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

745 000 PLN (3 041 zł/m2)

8
2
245 m2
1994
15830705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26677725 15830705 NOWOCZESNY DOM 205 m² DZIAŁKA 629 m² GARAŻ DWUSTANOWISKOWY DĄBRÓWKA WIELKA Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 205 m², położony na zadbanej działce 629 m² w spokojnej i zielonej części Dąbrówki Wielkiej, w bezpośredn...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 300 000 PLN (6 341 zł/m2)

5
2
205 m2
2014
15819413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633103 15819413 Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2 z dodatkowym poddaszem do wykorzystania. Budynek położony jest na cenionym osiedlu Łużycka Park w Konstantynowie Łódzkim w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim d...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

965 000 PLN (8 391 zł/m2)

4
1
115 m2
2024
15253195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13878673 15253195 Do sprzedania kamienica z 6 odrębnymi mieszkaniami dla inwestora Do sprzedania prywatna kamienica w Pabianicach niedaleko Starego Rynku oraz szkoły nr 1. Nieruchomość licząca 4 niezależne mieszkania o wielkości 50 m2, dodatkowo pokój z kuchnią na pod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

680 000 PLN (2 519 zł/m2)

11
-
270 m2
1928
15765954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w stanie surowym 100 m2 z usługami 25493726 15765954 Powiat: pajęczański (łódzkie)Gmina: Nowa BrzeźnicaObręb: BRZEŹNICA (0008)Numer działki: 6870, 68996870- 14498 m2 z czego ok. 3100 m2 objęte MPZP6899- 2292 m2łącznie 16 790 m2Dom wolnostojący ~ 100 m2Parter obejmuje kuchnię, łazienkę, korytarz oraz ga...

Nowa Brzeźnica (Łódzkie, gm. Nowa Brzeźnica)

270 000 PLN (2 700 zł/m2)

4
1
100 m2
2012
15833952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Majówka Residence- tu luksus, staje się standardem 27106229 15833952 Nowoczesna rezydencja pod Łodzią — gotowa do zamieszkania - RYNEK PIERWOTNY.☝️ Majówka 207 m² działka 858 m²Są domy, które po prostu się ogląda.I są takie, do których po wejściu nie chce się już wychodzić.Ta nieruchomość powstała właśnie dla osób, ...

Majówka (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 750 360 PLN (8 456 zł/m2)

4
2
207 m2
2025