• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 171

15867283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27343437 15867283 Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o powierzchni ok. 323m2, położony na przeciwko Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Lokal położony przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w inwestycji Waterline Vibe.Budynek 7 kondygnacyjny z garażam...

Łódź, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

3 527 331 PLN (10 921 zł/m2)

1
-
323 m2
2027
15871621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27472464 15871621 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalu:- lokal narożny – piękne witryny- powierzchnia 65,53m2- doskonale widoczny z uli...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15869738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27407998 15869738 Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy U2 o powierzchni ok. 106m2, który znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Wólczańskiej 158.Lokal jest częścią nowej inwestycji Accanto, składającej się ze 147 mieszkań, 2 lokali usługowych i garażu podziemnego....

Łódź (Śródmieście), Wólczańska

1 274 760 PLN (12 000 zł/m2)

1
-
106.23 m2
2025
15859196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27165058 15859196 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Strzelców Kaniowskich 25.Lokal znajduje się na nowo budowanym osiedlu Waterlane Concept & Vibe na rewitalizowanym Starym Polesiu.Na osiedlu będzie też sklep ALDI z duż...

Łódź (Polesie), 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

3 527 331 PLN (10 911 zł/m2)

1
-
323.27 m2
2027
15835384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27343202 15835384 Na sprzedaż przepiękny Lokal usługowo biurowy urządzony w najwyższym standardzie gotowy do wprowadzenia.Lokal urządzony pod kancelarię notarialną, biura architekta, show room. W pełni wykończony, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 250 m², położo...

Łódź, Juliana Tuwima

2 673 000 PLN (10 664 zł/m2)

3
-
250.66 m2
2024
15859037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27160965 15859037 Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo - usługowy Inwestycja znajduje się w Łodzi przy ul. 6 Sierpnia 70b.Budynek z 2021 roku, funkcjonuje jako prywatny akademik Chill Inn (ok. 153 mieszkań), co zapewnia stały napływ potencjalnych Klientów.Lokaliz...

Łódź, 6 Sierpnia

380 759 PLN (11 407 zł/m2)

1
-
33.38 m2
2021
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15881807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27649648 15881807 Oferta dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Lokal usługowo-handlowy pod market w świetnej lokalizacji Pabianic na Bugaju. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży w świetnej lokalizacji lokal usługowo-handlowy o łącznej powie...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 600 000 PLN (9 220 zł/m2)

11
-
282 m2
2022
15786611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25911009 15786611 Lokal w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy mieszkalny o powie...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

308 130 PLN (4 970 zł/m2)

11
-
62 m2
2020
15790591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25970848 15790591 Budynek usługowo mieszkalny ul: Broniewskiego 6 na Rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej.Prezentuję nieruchomość składającą się z dwóch budynków o funkcji usługowo mieszkalnej położonych na działce o powierzchni 667 mkw.Budynki zostały wybudowane w ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

929 000 PLN (6 193 zł/m2)

5
-
150 m2
1937
13703489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 2007880 13703489 Budynek handlowo-usługowy ESTAKADA w Bełchatowie znajduje się przy ul. Czaplinieckiej 3 i graniczy ze ścisłym centrum miasta. Jest to budynek 2-kondygnacyjny w części skomercjalizowany. Działka o powierzchni 4634 m² powierzchnia użytkowa ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

7 600 000 PLN (1 583 zł/m2)

11
-
4800 m2
-