• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 475

15799453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26187678 15799453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam mam do sprzedania dom pod Łodzią w okolicach Rokicinn powiat tomaszowski gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszkania, piętro w stanie surowym do ...

Rokiciny (Łódzkie, gm. Rokiciny)

800 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
140 m2
2020
15848900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26951192 15848900 Dom z budynkiem gospodarczym i garażem – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 mkw. położony na działce w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna. Nieruchomość obejmuje budynek mieszkalny oraz budynek g...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
1
160 m2
1995
15840827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784806 15840827 Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż.Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, niedaleko Zalewu Zadębie. Idealna lokalizacja dla osób cen...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 900 000 PLN (9 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2010
15765954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w stanie surowym 100 m2 z usługami 25493726 15765954 Powiat: pajęczański (łódzkie)Gmina: Nowa BrzeźnicaObręb: BRZEŹNICA (0008)Numer działki: 6870, 68996870- 14498 m2 z czego ok. 3100 m2 objęte MPZP6899- 2292 m2łącznie 16 790 m2Dom wolnostojący ~ 100 m2Parter obejmuje kuchnię, łazienkę, korytarz oraz ga...

Nowa Brzeźnica (Łódzkie, gm. Nowa Brzeźnica)

270 000 PLN (2 700 zł/m2)

4
1
100 m2
2012
15889459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851006 15889459 DRZWI OTWARTE - sobota 30 maja, w godzinach 13:00 - 16:00. To idealna okazja, aby na żywo poczuć klimat tej nieruchomości, przejść się po ogrodzie i sprawdzić potencjał obu domów. Specjalna oferta dla uczestników: Każdy, kto odwiedzi nas w t...

Justynów (Łódzkie, gm. Andrespol)

1 400 000 PLN (7 527 zł/m2)

6
2
186 m2
2016
15819413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633103 15819413 Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2 z dodatkowym poddaszem do wykorzystania. Budynek położony jest na cenionym osiedlu Łużycka Park w Konstantynowie Łódzkim w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim d...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

965 000 PLN (8 391 zł/m2)

4
1
115 m2
2024
15875939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527648 15875939 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dom wolnostojący w Drużbicach – duża działka, cisza i potencjał aranżacyjny o powierzchni użytkowej 147 m² (bez wliczonego poddasza), zlokalizowany w spokojnej i zielonej części gminy Drużbice, w powiecie b...

Drużbice (Łódzkie, gm. Drużbice)

670 000 PLN (3 807 zł/m2)

3
1
176 m2
2010
15768229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25537356 15768229 Twoje miejsce w Łodzi osiedle domów jednorodzinnych przy ul. GajcegoZamieszkaj z rodziną w spokojnej dolinie rzeki MiazgiSzukasz domu dla rodziny w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygody życia w mieście? Mamy dla Ciebie idealną ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

839 999 PLN (7 706 zł/m2)

5
1
109 m2
2025
15884817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27711466 15884817 Tytuł: Solidny dom z dużym potencjałem po renowacji z zewnątrz – świetna lokalizacja w JustynowieNa sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w cenionej i doskonale skomunikowanej miejscowości Justynów (gmina Andrespol), przy ul. Kasprzaka 14. Nierucho...

Justynów (Łódzkie, gm. Andrespol)

799 000 PLN (3 073 zł/m2)

5
-
260 m2
1980
15752700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny Dom w Mieście – 3 Pokoje, Ogródek 25173142 15752700 Przytulny Dom w Mieście - 3 Pokoje, Ogród i Wygodna Lokalizacja!Na sprzedaż dom w Zduńskiej Woli, przy ul. Wiejskiej - w zachodniej części miasta, w spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy.Do trasy S8 mamy zaledwie 3 km, co zapewnia sz...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

449 360 PLN (7 133 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15875073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527170 15875073 Szukasz domu, który łączy zapach nowości z możliwością własnej aranżacji wnętrz? Ta nieruchomość to czysta karta w standardzie premium, gotowa na Twoje pomysły!Dom przeszedł generalny remont w 2024 roku – od nowych instalacji, przez docieplenie, aż p...

Lubochnia (Łódzkie, gm. Lubochnia)

599 000 PLN (5 348 zł/m2)

4
3
112 m2
-
15875850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526055 15875850 Szukasz miejsca, gdzie Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie biegać po trawie, a Ty w końcu znajdziesz czas na poranną kawę w ciszy, nie rezygnując z bliskości miasta?Zapraszamy do Katarzynowa (gm. Koluszki) – miejsca, które łączy nowoczesny komfort z ...

Katarzynów (Łódzkie, gm. Koluszki)

524 000 PLN (4 985 zł/m2)

5
2
105.11 m2
2023