• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 765

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15893460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911409 15893460 Opiekun oferty:Patrycja Górska602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola m.in. Galeria Łódzka, Monopolis oraz centrum handlowe Tulipan. Okolica jest bardzo dobrze...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 908 zł/m2)

3
-
65 m2
1960
15703960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24253722 15703960 Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

243 000 PLN (8 100 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15871603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27471850 15871603 Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek 4-piętrowy z windą, oddany do użytk...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

412 560 PLN (9 168 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15860832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184729 15860832 Bezczynszowe, 3 pokoje, I piętro BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul. Świętokrzyskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powie...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

360 000 PLN (4 675 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15871514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27470379 15871514 PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,23 m.kw usytuowane na t...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

355 971 PLN (7 739 zł/m2)

2
-
46 m2
2024
15845965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26872640 15845965 Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach Stare miasto. W chwili obecnej mieszkanie ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

559 000 PLN (4 300 zł/m2)

4
-
130 m2
1937
15801403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26240998 15801403 Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odświeżone, podłoga wykończona panel...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

125 000 PLN (5 952 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15889383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849864 15889383 M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (6 463 zł/m2)

2
-
41 m2
1965
15878241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27591321 15878241 M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. B...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

266 000 PLN (6 333 zł/m2)

1
-
42 m2
1960
15872302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489875 15872302 Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,75 m.kw usytuowane na drugim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. Blok z cegły,...

Pabianice (Wiejska) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15887611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27787882 15887611 Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w Koluszkach . Lokalizacja : Koluszki ulica Ludowa 13 Prezentowana nieruchomość to przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym . Mieszkanie składa się z : - widnej kuchni - p...

Koluszki (Łódzkie, gm. Koluszki)

399 000 PLN (6 650 zł/m2)

4
-
60 m2
1970