• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 478

15881361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27629308 15881361 Szukasz idealnego miejsca dla rodziny lub bazy wypadowej nad wodę? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczym Pęczniewie przy ul. Dąbrowskiej, zaledwie niecałe 2 km od brzegów zbiornika Jeziorsko.Kluczowe parametry nieruchomości:Powie...

Pęczniew (Łódzkie, gm. Pęczniew)

739 000 PLN (568 zł/m2)

7
2
1300 m2
-
15875153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527453 15875153 Dom w Jeżowie to miejsce, gdzie poranki zaczynają się ciszą, a nie korkami. Gdzie zamiast hałasu miasta masz zieleń, przestrzeń i własną działkę. Ta nieruchomość w Jeżowie to idealna propozycja dla osób, które chcą zwolnić i mieć swoje miejsce blisko...

Jeżów (Łódzkie, gm. Jeżów)

220 000 PLN (5 116 zł/m2)

1
1
43 m2
1959
15881360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27629306 15881360 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się niemal od razu, unikając uciążliwego remontu? Prezentujemy wyjątkową ofertę – nowoczesny bliźniak z 2025 roku, położony przy ul. 1 Maja 86F w Konstantynowie Łódzkim. To idealne połączenie wysokiego stand...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

1 290 000 PLN (9 773 zł/m2)

5
2
132 m2
2025
15875837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527400 15875837 Szukasz miejsca, które łączy w sobie elegancję nowoczesnej architektury z kojącym spokojem domowego ogniska? Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość, która spełnia marzenia o standardzie premium.Dom, który zachwyca od pierwszego wejrzenia. Dom o ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 599 999 PLN (8 000 zł/m2)

5
2
200 m2
2020
15875440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527334 15875440 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubień (powiat łęczycki), z bardzo dobrym dojazdem do Łęczycy oraz dogodnym dostępem do komunikacji kolejowej. Nieruchomość łączy spokojną, wiejską lokalizację z szybkim dostępem do pe...

Lubień (Łódzkie, gm. Łęczyca)

849 000 PLN (3 158 zł/m2)

7
2
268.85 m2
1991
15833952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Majówka Residence- tu luksus, staje się standardem 27106229 15833952 Nowa Rezydencja klasy premium Majówka - tuż pod PabianicamiMajówka Residence - luksus, który staje się standardem!!!Wyjątkowa rezydencja z segmentu ultra-premium, położona w prestiżowej i kameralnej miejscowości Majówka, tuż pod Pabianicami, w otocz...

Majówka (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 705 360 PLN (8 238 zł/m2)

4
2
207 m2
2025
15841036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26787757 15841036 Nowoczesny dom rodzinny tuż przy Bolimowskim Parku Krajobrazowym – gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów!Szukasz miejsca, które połączy komfort nowoczesnego życia z ciszą, naturą i szybkim dojazdem do miasta? Ta wyjątkowa nierucho...

Kowiesy (Wędrogów) (Łódzkie, gm. Kowiesy)

1 199 000 PLN (6 056 zł/m2)

5
2
198 m2
2020
15875922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526978 15875922 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu o powierzchni użytkowej 184 m2, położonego w malowniczej miejscowości Orzechów w gminie Lutomiersk.Dom został wybudowany w 2016 roku z wysokiej jakości materiałów i wykończony z dbałośc...

Orzechów (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

1 290 000 PLN (7 011 zł/m2)

5
-
184 m2
2016
15858137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27139943 15858137 Budynek mieszkalno-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 486m2 posadowiony na działce o powierzchni 2227 m2. W budynku usytuowano dwa niezależne mieszkania. Pierwsze mieszkanie na parterze: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. Drugie miesz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 770 000 PLN (3 642 zł/m2)

8
-
486 m2
1992
15288848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14833702 15288848 Nieruchomość w pobliżu rzeki Rawki o powierzchni 4744m2, usytuowana w doskonałej lokalizacji (10 minut piechotą do PKP, sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła, wszystko w promieniu 300-1500 metrów), dogodny dojazd. Na terenie działki zn...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

465 000 PLN (4 650 zł/m2)

2
1
100 m2
1957
15703000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Co za dom! Wiele możliwości w jednym. 24241881 15703000 Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom parterowy o powierzchni całkowitej 220 m², położony w spokojnej części Krośniewic, na pięknej działce o powierzchni 1128 m². Nieruchomość wyróżnia się nietuzinkowym układem - została podzielona na dwie nieza...

Kutno (Łódzkie, gm. Kutno)

750 360 PLN (3 411 zł/m2)

3
2
220 m2
1986
15662389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród drzew i śpiewu ptaków 23497563 15662389 Sielskie życie w zasięgu ręki - siedlisko z duszą i ogromnym potencjałem na ponad 4 hektarach ziemiMarzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, w której możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce na ziemi - dom, agroturystykę, stadninę...

Dąbrowa Rusiecka (Łódzkie, gm. Rusiec)

349 360 PLN (4 991 zł/m2)

3
1
70 m2
-