• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 767

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15426766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18311462 15426766 NA SPRZEDAŻ 2 POZIOMOWY APARTAMENT NA osiedlu *ZIELONY ROMANÓW* NA SPRZEDAŻ 2-POZIOMOWY APARTAMENT O POW. 123mkw NA III PIĘTRZE W BLOKU Z CEGŁY Z 2001 r., ZIELONY ROMANÓW – ul. ROMANOWSKA (OSIEDLE MONITOROWANE).Mieszkanie w stanie do zamieszkania od...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (6 911 zł/m2)

4
2
123 m2
2000
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15889170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845768 15889170 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Marysin-Doły. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przycho...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (7 955 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15860792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27184493 15860792 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się przy ul. Turoszowskiej 3 (Żabieniec), w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta.W najbliższej o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

358 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1967
15875322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544428 15875322 Zapraszamy na dzień otwarty w dniu 18.04.2026 w godzinach 9:00-12:00!Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu czujesz: to jest moje? To nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gdyńskiej jest wykończone w spójnym, jasnym stylu ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (9 776 zł/m2)

2
1
39.79 m2
2021
15889383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849864 15889383 M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (6 463 zł/m2)

2
-
41 m2
1965
15894382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27941993 15894382 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Radogoszcz-Zachód. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekrea...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
1
63 m2
1982
15877801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem 27579078 15877801 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,20 m², usytuowane na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą w Sieradzu ul. Aleja Pokoju. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących wygodnego miejsca do ż...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

429 360 PLN (8 101 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15884792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27713135 15884792 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ul. Ziemowita.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

590 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15891298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894442 15891298 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m², usytuowane na parterze budynku przy ul. Wiwulskiego 3. Lokal składa się z dwóch przestronnych i ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki połączonej z WC. Mieszkanie wymaga remontu, co stanowi doskon...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

370 000 PLN (7 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15875808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527341 15875808 Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone na 4. piętrze w kameralnym, niskim bloku przy ul. Kusocińskiego 118, na jednym z najbardziej lubianych osiedli w Łodzi – Retkini.Nieruchomość wyróżnia się bardzo f...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (8 227 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1978