• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 765

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15819779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 2 łazienki | winda! duży balkon! 26590010 15819779 Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 115. To miejsce, które łączy wygodę miejskiego życia z komfortem codziennego u...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

494 360 PLN (8 523 zł/m2)

3
2
58 m2
-
15873181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27523084 15873181 Przedstawiamy wyjątkową okazję - mieszkanie, które w pełni oddaje urok kamienicy, a jednocześnie daje przestrzeń do stworzenia wymarzonego wnętrza. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca, które łączy klasyczny styl z nowoczesnymi udogodni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

620 000 PLN (6 657 zł/m2)

3
1
93.14 m2
1926
15841673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792686 15841673 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 602Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Lokal po generalnym gotowy do zamieszkania lub do wynajmu. Opis lo...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (12 071 zł/m2)

1
1
14 m2
1930
15875716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527299 15875716 Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m² czystego potencjału na ul. Toruńskiej w Pabianicach. To propozycja dla tych, którzy chcą wejść na gotową bazę i po prostu...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

329 000 PLN (6 830 zł/m2)

3
-
48.17 m2
1972
15875646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527193 15875646 Szukasz mieszkania, które nie wymaga generalnego remontu instalacji i znajduje się na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze? To dwupokojowe mieszkanie przy ul. Staszica łączy w sobie techniczną solidność z doskonałą lokalizacją.Dlaczego warto z...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

215 000 PLN (5 375 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15875215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527196 15875215 Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 37,21 m², zlokalizowane przy ul. Wioślarskiej w Łodzi. Lokal znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Idealne miejsce, by stworzyć przestrzeń dopasowaną do siebie To propozycja dla osób, kt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

274 000 PLN (7 364 zł/m2)

2
1
37.21 m2
1967
15789948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25952743 15789948 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,7 m, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Bałuckiego 68 w Łodzi, w dzielnicy Górna. Zadbany budynek, z wyremonto...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (7 703 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15830440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673418 15830440 TEKLINÓW - nowoczesne mieszkania, ogrzewanie gazowe OSTATNIE DUŻE MIESZKANIE NA PARTERZE Z OGRÓDKIEM!!! POW. MIESZKANIA 67.80M2 CENA 453480 ZŁ KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkania usy...

Teklinów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

447 480 PLN (6 679 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15879077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27607727 15879077 Nowoczesne mieszkanie w Wieruszowie z dużym ogródkiem, garażem i komórką lokatorską - gotowe do zamieszkania! Oferujemy do sprzedaży nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Wieruszowie. Mieszkani...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

609 000 PLN (11 073 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15867644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27350306 15867644 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów To duża inwestycja deweloperska, która obejmuje budowę 8 budynków wielorodzinnych, w których zaplanowano łącznie 409 mieszkań oraz 11 lokali usługowych. Pierwsz...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

391 700 PLN (8 160 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15707020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24311353 15707020 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności w Wieruszowie. To duża inwesty...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

362 900 PLN (8 064 zł/m2)

2
-
45 m2
2025